Kategorie

Clementoni 60771 Zestaw naukowy - Zwariowani na punkcie nauki

Clementoni 60771 Zestaw naukowy - Zwariowani na punkcie nauki
Clementoni 60771 Zestaw naukowy - Zwariowani na punkcie nauki Clementoni 60771 Zestaw naukowy - Zwariowani na punkcie nauki
Marka: Clementoni
Kod produktu: 60771
Kod EAN: 8005125607716
• Niedostępny
Cena: 42.00 PLN

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ InPost Paczkomaty 24/7 - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost pobraniowa - 15 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Clementoni 60771 Zestaw naukowy - Zwariowani na punkcie nauki

Zestaw naukowy od Clementoni to prawdziwe laboratorium małych badaczy! Jest wyposażony w liczne przyrządy i akcesoria, za pomocą których dziecko wykona aż 10 różnych eksperymentów z dziedziny fizyki, chemii, optyki oraz związanych z działaniem pola magnetycznego. Każde doświadczenie może być powtórzone wielokrotnie. Wyniki eksperymentów są zaskakujące i atrakcyjne dla dziecka. To świetny sposób na to, by zachęcić malucha do odkrywania świata, prowadzenia własnych obserwacji i badań naukowych.

W zestawie znajdują się: latające magnetyczne dyski, drążek i podstawa z plastiku, elastyczna linka, magiczne perełki, plastikowe kubki, bączek, kolorowe krążki, kubeczki o pojemności 20ml i 50 ml, kartonik z ilustracją, plastikowy model wulkanu, pipetę, szpatułkę, czerwony barwnik, klucz do otwierania probówek, styropianową kulkę, statek, słomki.

Ponadto, w zestawie znajduje się ilustrowana instrukcja, która pomoże małemu naukowcowi w poprawnym przeprowadzeniu eksperymentów.

Zestaw naukowy jest przeznaczony dla dzieci powyżej ósmego roku życia

Seria Naukowa Zabawa od Clementoni skierowana jest do dzieci z pierwszych klas szkoły podstawowej. Wszystkie zestawy zachęcają dziecko do nauki i odkrywania świata. Pokazują, że nauka może być ekscytująca i zabawna. Dzięki nim dziecko wzbogaca swoją szkolną wiedzę oraz ją utrwala. Zestawy Clementoni rozwijają także u malucha wyobraźnię oraz zdolność do kreatywnego i logicznego myślenia. Dziecko zostaje zachęcone do samodzielnej pracy i odgrywania naukowych prawideł w drodze doświadczenia. W serii znajdują się także zestawy, które zahaczają o dziedziny takie jak fizyka czy chemia. 

  • Producent: Clementoni
  • Seria: Naukowa Zabawa
  • Numer katalogowy: 60771
  • Wiek dziecka: 8 +
  • Wymiary opakowania: 35cm x 36cm x 7cm