Kategorie

Whisbear - Szumiący Miś na sen - Classic - pomarańczowa, satynowa łapka

Whisbear - Szumiący Miś na sen - Classic - pomarańczowa, satynowa łapka
Whisbear - Szumiący Miś na sen - Classic - pomarańczowa, satynowa łapka Whisbear - Szumiący Miś na sen - Classic - pomarańczowa, satynowa łapka Whisbear - Szumiący Miś na sen - Classic - pomarańczowa, satynowa łapka Whisbear - Szumiący Miś na sen - Classic - pomarańczowa, satynowa łapka Whisbear - Szumiący Miś na sen - Classic - pomarańczowa, satynowa łapka
Kod produktu: Whisbear Classic
Kod EAN: 5905279995062
• Niedostępny
Cena: 129.00 PLN

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ Paczkomat Inpost - 9 zł
+ Przesyłka kurierska DHL - 11 zł
+ Przesyłka kurierska DHL pobraniowa - 15 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Whisbear - Szumiący Miś na sen - Szumiś Classic - pomarańczowa, satynowa łapka

Polski Miś podbijający serca Matek na całym świecie!

Szumiś to niezwykły szumiący pluszowy miś, który idealnie nadaje się na pierwszą maskotkę Twojego Maluszka.

Miś wykonany z najwyższej jakości miękkich, kolorowych materiałów z atestem OEKO-TEX®. Posiada wyjmowane urządzenie, które wydaje dźwięk szumu suszarki. Po włączeniu działa przez ok. 40 minut, aż do momentu kiedy dziecko spokojnie zaśnie. Istnieje możliwość wcześniejszego wyłączenia urządzenia, ponownego włączenia i regulacji głośności.

Oprócz "zdolności usypiających" Szumiś rozwija również zmysł wzroku i dotyku. Wykonany jest z kolorowych i kontrastowych tkanin, a w jego uszkach i łapkach wszyty jest szeleszczący materiał.

W długich nóżkach misia bezpiecznie wszyte są magnesy umożliwiające zaczepienie go np. na poręczy łóżka, uchwycie wózka czy fotelika samochodowego. Szumisie mogą się od siebie nieznacznie różnić - każdy z nich jest szyty ręcznie. Ten jasno-popielaty miś posiada dużą okrągłą wesołą główkę, z której od razu wyrastają cztery długie kolorowe łapki. Zapakowany jest w miękki woreczek, dzięki czemu maskotka jest zawsze czysta. Woreczek jest starannie owinięty bibułą i zapakowany w oryginalne pudełko.

Do pełnego działania misia potrzebne są trzy baterie typu AAA, które nie są dołączone do zakupionego produktu.

Większość dzieci, które są niespokojne, płaczą lub męczą się z powodu kolek, uspakajają się po włączeniu suszarki. Badania naukowe potwierdziły, że różnego rodzaju urządzenia emitują dźwięk zwany „białym szumem”. Naukowcy przypuszczają, że szum ten, to dźwięk, który przypomina dziecku środowisko prenatalne (kiedy dziecko jest w łonie matki), dlatego działa on kojąco i uspokajająco.

Miś ma szary kolor i kolorowe łapki. Od innych odróżnia się jedną - pomarańczową, satynową łapką. 

wymiary misia: 34 cm x 13,5 cm
wymiary urządzenia: 7 cm x 2,3 cm
wymiary opakowania: 35 cm x 23 cm x 13 cm