Kategorie
Fisher Price Bing Bing i Flop jesienią CHF23
39.00 PLN
(31.71 PLN netto)
29.00 PLN
(23.58 PLN netto)
Playmobil Klocki City Life 6150 Sesja z Gwiazdą
35.00 PLN
(28.46 PLN netto)
23.00 PLN
(18.70 PLN netto)
BESTWAY 68045 Namiot Plażowy Dwuosobowy
99.00 PLN
(80.49 PLN netto)
85.00 PLN
(69.11 PLN netto)
Dołącz do nas! :)

Whisbear - Szumiący Miś na sen - Classic - pomarańczowa, satynowa łapka

Whisbear - Szumiący Miś na sen - Classic - pomarańczowa, satynowa łapka
Whisbear - Szumiący Miś na sen - Classic - pomarańczowa, satynowa łapka Whisbear - Szumiący Miś na sen - Classic - pomarańczowa, satynowa łapka Whisbear - Szumiący Miś na sen - Classic - pomarańczowa, satynowa łapka Whisbear - Szumiący Miś na sen - Classic - pomarańczowa, satynowa łapka Whisbear - Szumiący Miś na sen - Classic - pomarańczowa, satynowa łapka
Kod produktu: Whisbear Classic
Kod EAN: 5905279995062
• Niedostępny
Cena: 129.00 PLN (104.88 PLN netto)

Whisbear - Szumiący Miś na sen - Szumiś Classic - pomarańczowa, satynowa łapka

Polski Miś podbijający serca Matek na całym świecie!

Szumiś to niezwykły szumiący pluszowy miś, który idealnie nadaje się na pierwszą maskotkę Twojego Maluszka.

Miś wykonany z najwyższej jakości miękkich, kolorowych materiałów z atestem OEKO-TEX®. Posiada wyjmowane urządzenie, które wydaje dźwięk szumu suszarki. Po włączeniu działa przez ok. 40 minut, aż do momentu kiedy dziecko spokojnie zaśnie. Istnieje możliwość wcześniejszego wyłączenia urządzenia, ponownego włączenia i regulacji głośności.

Oprócz "zdolności usypiających" Szumiś rozwija również zmysł wzroku i dotyku. Wykonany jest z kolorowych i kontrastowych tkanin, a w jego uszkach i łapkach wszyty jest szeleszczący materiał.

W długich nóżkach misia bezpiecznie wszyte są magnesy umożliwiające zaczepienie go np. na poręczy łóżka, uchwycie wózka czy fotelika samochodowego. Szumisie mogą się od siebie nieznacznie różnić - każdy z nich jest szyty ręcznie. Ten jasno-popielaty miś posiada dużą okrągłą wesołą główkę, z której od razu wyrastają cztery długie kolorowe łapki. Zapakowany jest w miękki woreczek, dzięki czemu maskotka jest zawsze czysta. Woreczek jest starannie owinięty bibułą i zapakowany w oryginalne pudełko.

Do pełnego działania misia potrzebne są trzy baterie typu AAA, które nie są dołączone do zakupionego produktu.

Większość dzieci, które są niespokojne, płaczą lub męczą się z powodu kolek, uspakajają się po włączeniu suszarki. Badania naukowe potwierdziły, że różnego rodzaju urządzenia emitują dźwięk zwany „białym szumem”. Naukowcy przypuszczają, że szum ten, to dźwięk, który przypomina dziecku środowisko prenatalne (kiedy dziecko jest w łonie matki), dlatego działa on kojąco i uspokajająco.

Miś ma szary kolor i kolorowe łapki. Od innych odróżnia się jedną - pomarańczową, satynową łapką. 

wymiary misia: 34 cm x 13,5 cm
wymiary urządzenia: 7 cm x 2,3 cm
wymiary opakowania: 35 cm x 23 cm x 13 cm