Kategorie

Fisher Price CDF81 Śpiewająca torba na zakupy

Fisher Price CDF81 Śpiewająca torba na zakupy
Fisher Price CDF81 Śpiewająca torba na zakupy Fisher Price CDF81 Śpiewająca torba na zakupy Fisher Price CDF81 Śpiewająca torba na zakupy Fisher Price CDF81 Śpiewająca torba na zakupy Fisher Price CDF81 Śpiewająca torba na zakupy
Marka: Fisher Price
Kod produktu: CDF81
Kod EAN: 887961040036
• Niedostępny
Cena: 75.00 PLN

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ InPost Paczkomaty 24/7 - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost - 13 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost pobraniowa - 17 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Fisher Price - Śpiewająca Torba na Zakupy

Torba odtwarza interesującą zawartość edukacyjną i piosenki, które można śpiewać razem z nią oraz wykonywać polecenia płynące z torebki. Dźwięk uruchamia naciśnięcie na czerwone jabłuszko. W dodatku w środku ma dodatkowe akcesoria do odgrywania ról, takie jak: warzywa, banany, ruchome jajeczka czy koraliki winogron! Paski dostosowane są do wzrostu dziecka - może ją założyć na ramię i nosić wypełnioną "zakupami".

Torbą na zakupy można bawić się i uczyć na różne sposoby! Muzyki i wyobraźni, dziecko może nauczyć się między innymi  liczb i liczenia, kolorów, dobrych manier, zwrotów grzecznościowych! Torebka zachęca do zabawy w naśladowanie, dzięki zawartym w niej zabawnym akcesoriom i elementom.

Torba wykonana z zielonego miękkiego materiału  z narysowaną uśmiechnietą buźką i pomarańczowymi uchwytami. Wszystkie elementy zetawu wykonanego są w żywych barwach, które przyciagją wzrok dziecka.  Zabawka jest bezpieczna i solidnie wykonana.

Wymaga 2 baterii AAA - w zestawie baterie testowe.

  • Producent: Fisher Price
  • Numer katalogowy: CDF81
  • Sugerowany wiek: 6 miesięcy+
  • Wymiary opakowania: 35 cm x 24 cm x 7,5 cm