Kategorie
Fisher Price Bing Pando CHF26
35.00 PLN
(28.46 PLN netto)
29.00 PLN
(23.58 PLN netto)
Angry Birds Stella Telepods A8880 Gale Dahlia Willow Stella
30.00 PLN
(24.39 PLN netto)
9.00 PLN
(7.32 PLN netto)
DC Super Hero Girls Bohaterki Wonder Woman DWH56
55.00 PLN
(44.72 PLN netto)
24.90 PLN
(20.24 PLN netto)
Dołącz do nas! :)

Bruder - Dźwig Scania Liebherr z modułem świetlno - dźwiękowym - 03570

Bruder - Dźwig Scania Liebherr z modułem świetlno - dźwiękowym - 03570
Bruder - Dźwig Scania Liebherr z modułem świetlno - dźwiękowym - 03570 Bruder - Dźwig Scania Liebherr z modułem świetlno - dźwiękowym - 03570 Bruder - Dźwig Scania Liebherr z modułem świetlno - dźwiękowym - 03570
Marka: Bruder
Kod produktu: 03570
• Dostępny
Cena: 259.00 PLN (210.57 PLN netto)
Ilość:  

Bruder - Dźwig Scania Liebherr z modułem świetlno - dźwiękowym - 03570

Zabawkowe pojazdy budowlane Bruder robią niesamowite wrażenie, nie tylko na dzieciach! Ten ogromny, plastikowy dźwig to replika prawdziwego modelu Scania Liebherr, wyprodukowanego w skali 1:16. Dlaczego zabawka jest taka wyjątkowa? Ponieważ wygląda niemal dokładnie tak samo jak prawdziwa maszyna! Ale to nie wszystko, bo nie dość, że producent zadbał o bardzo rzeczywisty wygląd zabawki, to jest ona także niesamowicie funkcjonalna.

Ramieniem dźwigu sterujemy za pomocą pokrętła, a jego maksymalna długość to aż 125cm. Platforma, na której stoi dźwig, obraca się o 360 stopni, więc nie ma potrzeby manewrowania całym, wielkim pojazdem. Mamy możliwość wysunięcia i wykręcenia podpór podtrzymujących oraz zwinięcia linki za pomocą korbki. Zbiornik, który ma pełnić rolę przeciwwagi, można wypełnić dowolnym materiałem, np. piaskiem. Do schowków dostaniemy się dzięki otwieranym pokrywom, a w kabinach kierowcy i operatora dźwigu posadzimy pasujące figurki z serii (brak w zestawie). Dodatkową atrakcją jest czteroosiowe zawieszenie i osiem miękkich, gumowych, bieżnikowanych kół. Pojazd został wyposażony w moduł świetlno – dźwiękowy. Na dachu kabiny kierowcy są zamontowane światełka (pomarańczowe i niebieskie), a odpowiednie przyciski uruchamiają dźwięki: zapalanie silnika, syrena policyjna, strażacka i karetki pogotowia.

Baterie są dostępne w zestawie.

Zabawka została zaprojektowana w taki sposób, by było możliwe jej rozbudowanie np. połączenie z wyciągarką, pługiem śnieżnym, odśnieżarką czy zamiatarką (sprzedawane oddzielnie).

Wymiary zabawki: 60cm x 27cm x 18,5cm.

  • Producent: Bruder
  • Numer katalogowy: 03570
  • Seria: Maszyny budowlane
  • Sugerowany wiek dziecka: 4+
  • Wymiary opakowania: 67cm x 31cm x 20cm

Bruder to lider wśród producentów zabawek w Niemczech. Marka produkuje wysokiej jakości zabawki (głównie) dla chłopców. Są to niezwykle odporne na zniszczenia, wytrzymałe, a przy tym drobiazgowo zaprojektowane pojazdy, maszyny budowlane i rolnicze (ciężarówki, koparki, traktory, kombajny i inne). Na czym polega sekret wysokiej jakości zabawek Bruder? Główną rolę odgrywa materiał, użyty w produkcji, czyli plastik, podobny do tego, którego używa się np. przy produkcji samochodów. Dorzućmy do tego zastosowanie nowoczesnych technologii i standardów produkcji, a otrzymamy wyjątkowe zabawki, które są miniaturowymi wersjami prawdziwych maszyn. Marka posiada także wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji zabawek, a już w 1954 roku została odznaczona niemiecką nagrodą „Spiel Gut”. Posiada także niezbędne certyfikaty i atesty, spełnia Europejskie Normy Bezpieczeństwa (EN 71/1-3). Zabawki Bruder to gwarancja świetnej zabawy, wysokiej jakości oraz pozytywnego wpływu na rozwój dziecka.