Zostań przyjacielem Binga

Czym zajmuje się firma Fisher Price?

Fisher Price to znana i ceniona firma, której początki sięgają lat trzydziestych ubiegłego wieku. Wtedy właśnie Herm Fisher stwierdził, że świat potrzebuje lepszych zabawek – takich, które będą wpływać na wyobraźnię dziecka, bawić, uczyć i zaskakiwać. Obecnie firma Fisher Price jest jednym z najbardziej znanych i cenionych producentów zabawek na świecie. W swoim asortymencie firma posiada zarówno zabawki dla najmłodszych dzieci, z których część jest polecana dla maluszków już od pierwszych miesięcy życia, ale także zabawki dla dzieci starszych – kilkuletnich, z których kilka serii zostało zainspirowanych ulubionymi, współczesnymi bajkami m.in. serialem animowanym Tomek i Przyjaciele czy (tak jak najnowsza seria zabawek) bajką Bing.

O czym opowiada animowany serial Bing?

Serial animowany Bing opowiada o przygodach trzyletniego króliczka Binga i jego przyjaciół. Bing uczęszcza do przedszkola razem ze swoją najlepszą przyjaciółką – słoniątkiem Sulą i misiem Pando. Uwielbia bawić się ze swoim kuzynką- szarym króliczkiem Koko, a także pomagać w opiece nad niemowlakiem – króliczkiem Charlie. W przedszkolu, w którym uczy się Bing, każdy z maluchów ma swojego opiekuna. Opiekunowie to małe, śmieszne stworki. Bingiem zajmuje się Flop – pomarańczowy, mały stworek o wielkim sercu, który stara się, by jego podopieczny jak najwięcej się nauczył i zdobył dużo przydatnego doświadczenia.

Jakie zabawki z serii Bing można kupić?

Serial Bing jest kochany przez dzieci w wieku przedszkolnym. Bohaterowie bajki przeżywają podobne przygody do tych, których doświadczają kilkuletnie maluchy, mają podobne zajęcia i uczą się podobnych rzeczy. Każda z postaci odznacza się odmiennymi cechami charakteru, dlatego każdy mały widz odnajduje w którymś z bohaterów swoją bratnią duszę. Z tego też powodu firma Fisher Price zdecydowała wyprodukować serię zabawek opartą na serialu Bing. W ramach serii pojawiły się zabawki interaktywne, pluszowe maskotki oraz zestawy plastikowych figurek z charakterystycznymi dla nich pojazdami i akcesoriami.

Zabawki interaktywne z serii Bing

Zabawki interaktywne z serii Bing to przede wszystkim maskotki wzorowane na głównym bohaterze, które wydają dźwięki i poruszają się. Interaktywny Bing mówi do dzieci, śpiewa piosenki, uroczo porusza uszkami, a nawet biega i wywraca się, jednocześnie prosząc o pomoc. Interaktywne zabawki angażują różne zmysły dziecka – wzrok, słuch, dotyk, przez co wpływają na jego rozwój na wielu płaszczyznach i sprawiają dwa razy więcej radości. Interaktywny Bing idealnie odwzorowuje bohatera serialu, zarówno pod względem wyglądu jak i pod kątem sposobu poruszania się i barwy głosu. Taka zabawka staje się dla dziecka wymarzonym przyjacielem, którego zarazem doskonale zna z ekranu telewizora.

Pluszowe maskotki z serii Bing

Maskotki pluszowe to zabawki nieodzowne niemal dla każdego dziecka. Są miękkie, miłe w dotyku, wygodne do trzymania i przytulania. W łatwy sposób można je przetransportować, więc zabawka może zawsze towarzyszyć dziecku. Wśród maskotek inspirowanych serialem znajdziemy wszystkich najważniejszych bohaterów bajki.

Zestawy figurek i akcesoriów z serii Bing

Plastikowe figurki, pojazdy i akcesoria to zabawki, które ułatwiają odgrywanie scenek. Za ich pomocą dzieci mogą raz po raz odtwarzać ulubione scenki z bajki lub wymyślać swoje własne i później je odgrywać. Taka zabawa rozwija wyobraźnię i zdolność kreatywnego myślenia. Wszelkie produkty z tej serii zostały wyprodukowane z wysokiej jakości materiałów, co przekłada się na bezpieczeństwo dziecka i wytrzymałość produktów.

Wśród tego typu zestawów znajdziemy m.i. domek Binga, samochód Flopa z figurkami czy pojazd z lodami Gilly, Pando na deskorolce i zestaw dwóch figurek Bing i Flop jesienią.

Zachęcamy do skorzystania z oferty naszego sklepu internetowego oraz stacjonarnego.

 

Post Author: kimland-wp

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *