Zabawki Super Wings

Dostarczenie przesyłek oczekującym na nie dzieciom to nie lada wyzwanie! Zwłaszcza, że każdego dnia trzeba zawitać w inne miejsce na świecie. Ta misja może zostać powierzona wyłącznie wyjątkowym bohaterom – drużynie Super Wings! Dżetek, Lotek, Śrubek, Frunia, Śmigu, Mira, Dziadzio Albert i inni to niesamowita ekipa kolorowych, wesołych, pilnych samolotów, które mogą zmienić się w roboty i dzięki temu dotrzeć do najdalszych zakątków świata. W powietrzu i na ziemi – dla Super Wings nie ma niemożliwego do wykonania zadania! Każda postać z drużyny specjalizuje się w czymś innym. Dżetek zawsze dostarcza powierzone mu paczki i często potrzebuje pomocy skrzydlatych przyjaciół. Śrubek (jak nikt) zna się na majsterkowaniu. Frunia jest helikopterem ratunkowym, który zawsze jest gotów do pomocy. Lotek jest gwiazdą – uwielbia być w centrum uwagi i świetnie tańczy. Trafik jest samolotem policyjnym, który kieruje ruchem drogowym z powietrza i czuwa nad bezpieczeństwem pasażerów na lotnisku. Nad ekipą pieczę sprawuje Dziadzio Albert – zawsze skory do pomocy starodawny samolot, który dzieli się swoim doświadczeniem z innymi. Mira potrafi nurkować, a Śmigu świetnie dogaduje się ze zwierzętami. Czy można wymarzyć sobie lepszy zadaniowy skład?!

Bajka animowana Super Wings powstała w 2014 roku i jest obecnie emitowana w polskiej telewizji. Zdążyła już zyskać sobie rzeszę małych, wiernych fanów. Stąd też, z myślą o najmłodszych widzach, stworzono serię zabawek na podstawie serialu animowanego. Oprócz mięciutkich, pluszowych maskotek wyprodukowano plastikowe figurki samolotów, które można transformować do postaci robotów i na odwrót. Są też die-castowe pojazdy i zabawki interaktywne z funkcją nagrywania głosu czy odtwarzaniem serialowych wypowiedzi, dźwięków i melodii. Zachęcamy do sprawdzenia oferty!

Maskotki Super Wings

Seria pluszowych maskotek Super Wings – przytulanek to zabawki dedykowane dzieciom już powyżej drugiego roku życia. Zabawki są wzorowane na bajkowych postaciach. Idealne do przytulania i kreatywnej zabawy maskotki spełnią się także w roli towarzyszy spacerków i wycieczek, nie mówiąc już o mięciutkich „przyjaciołach” na dobranoc.

Samoloty – roboty – transformujące figurki

W świecie bajki nasze sympatyczne samoloty mogą transformować się w roboty. W ten sposób poruszają się na ziemi i w powietrzu, wypełniając powierzone im zadania i misje. Również w formie zabawek, samoloty Super Wings mogą zmieniać swoją postać. Możliwość transformacji samolotu w robota i na odwrót do dodatkowa atrakcja podczas zabawy, która pozwala na kreatywną zabawę i odgrywanie ulubionych, bajkowych scenek lub wymyślonych historyjek. Figurki można kupić także w wielopakach, w których znajdziemy też dodatkowe, poboczne postaci – np. załogę lotniska.

Transformujące figurki Super Wings mają dwie wielkości – ok. 5 cm lub ok. 12cm.

W serii większych transformujących się figurek znajdziemy także nowych bohaterów drugiego sezonu bajki: agenta Chace’a, Todda, Flipa, Poppa Wheels czy kosmiczną Astrę.

Zabawki interaktywne

Dżetek z funkcją nagrywania głosu i dźwiękiem to niesamowita zabawka. Aby usłyszeć różne dźwięki i wypowiedzi wystarczy delikatnie pogłaskać samolot po buzi. Wciskając jego nosek możemy także nagrać dźwięk – Dżetek powtórzy swoim głosem to, co właśnie powiedzieliśmy. Co więcej, tę zabawkę również można transformować do postaci samolotu lub robota!

Z zestawem z Transformujący Dżetek pójdziemy o krok dalej! Znajdziemy w nim dwie zabawki: mały samolocik Dżetek oraz duży pojazd, który w dziesięciu krokach zmienimy na ogromnego robota z miejscem na mały samolot. Na środku znajdziemy szary przycisk, który uruchomi migające światełka i sześć fraz i dźwięków z serialu (w języku angielskim).

Wszystkie zabawki z serii Super Wings zostały wyprodukowane na licencji bajki. Co to oznacza? Są to produkty oryginalne. Doskonale odwzorowują bajkowe postaci – ich kolor, proporcje i wygląd. Odznaczają się też wysoką jakością. Zachęcamy do skorzystania z oferty naszego sklepu internetowego!

Post Author: kimland-wp

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *