Wielopoziomowe Garaże Faro

Włoska firma Faro wypuściła na rynek wielopoziomowe garaże  z serii City Garage. Zabawki te, tak jak pozostałe tej marki, są stworzone z niezwykłą starannością i dbałością o szczegóły oraz z wysokiej jakości materiałów, trwałych i bezpiecznych.

Czym się wyróżniają?

Te garaże cechuje ciekawa konstrukcja, która utworzona jest z wielu spiralnie utworzonych pięter. Na każdym z nich znajduje się co innego- parkingi, myjnia, warsztat, stacja paliw, wypożyczalnia samochodów, lądowisko dla helikopterów, drogi, lampy, szlabany i wiele wiele więcej. Dodatkowo piętra łączy winda, która pozwala szybko przemieścić autko na inny poziom. Garaże połączone są ze sobą drogami, dzięki czemu można tworzyć wielopoziomowe miasteczka. Ulice oświetlone są lampami fluorescencyjnymi, które świecąc w ciemności dodają miastu blasku. Wszystkie te budowle można ze sobą łączyć i rozbudowywać, tworząc barwne metropolie.

Czym po nich jeździć?

Garaże mają dołączone do zestawu metalowe resoraki, którymi można jeździć po krętych drogach miasteczka Faro. Nie ogranicza to jednak do wykorzystania innych pojazdów, które posiadamy już w swojej kolekcji! Mogą to być samochodziki Siku, Matchbox, a nawet Hot Wheels!! Tutaj nie ma ograniczeń.

Łatwość montażu

Zestawy garażowe składają się z plastikowych części, które łatwo ze sobą połączyć. Aby ożywić swoje miasto, można użyć dołączonych naklejek, które oznakują parking, myjnię, warsztat, jezdnie, itd.

Dla kogo?

Taka zabawka będzie idealna dla małych miłośników motoryzacji. Rozbudzi ich wyobraźnię oraz motorykę, a także nauczy małych „kierowców” podstaw ruchu drogowego.

 

Faro – Garaż dwupoziomowy + 1 autko

faro-701-garaz-dwupoziomowy-1-800x800Faro – Garaż trzypoziomowy + 2 autka

faro-703-garaz-3-poziomowy-1-800x800

Faro – Garaż sześciopoziomowy + 2 autka

faro-703-garaz-6poziomowy-2-800x800

Faro – Dwa Garaże trzy i czteropoziomowe

faro-709-dwa-garaze-1-800x800

Faro – Podwójny Garaż trzy i czteropoziomowy + 2 autka

faro-809-podwojny-garaz-1-800x800

Faro – Dwa Garaż trzy i czteropoziomowe + 2 autka

faro-707-garaz-1-800x800

Więcej o garażach firmy Faro znajdziecie na naszej stronie: www.kimland.pl

Post Author: kimland-wp

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *