Świetlna seria od Dumela

Dumel Discovery Light to nowa seria marki Dumel wyróżniająca się pomysłowością wykorzystania światła. Dla każdego dziecka światło odgrywa ważną funkcję ozdabiania pokoju, jak i ciekawą formę uatrakcyjnienia zabawy. Lampy z tej serii, dzięki swojej niebanalnej formie upiększą pokój oraz dodadzą mu odpowiedni klimat. Zabawki posiadają przyjazne światło, które nie męczy wzroku a do tego stają się idealnym rozwiązaniem dla tych dzieci, które boją się ciemności.

Pochodnia w moim domu jest nie tylko ciekawą lampą ale i niesamowitym gadżetem, którego można używać wewnątrz i na zewnątrz budynku. Zabawka posiada uchwyt łatwy do montażu na ścianie, dzięki czemu nadaje pomieszczeniu tajemniczy zamkowy klimat. Lampka po włączeniu ma realistyczny migający płomień. Pochodnia pozwala maluchowi na odgrywanie niezwykłych scen z bajek o wielkich zamczyskach, lochach i pieczarach.

dumel-discovery-light-2085-pochodnia-w-moim-domu-1-800x800

Kto powiedział, że lampa musi być nudna? Projektor Księżyc w moim domu nie tylko przyjemnie oświetli dziecku pokój ale i poszerzy zasób wiedzy o poszczególnych ośmiu fazach księżyca. Dodatkowo lampka ukazuje wszystkie szczegóły powierzchni ziemskiej satelity. Istnieje także możliwość ustawienia prawdziwej fazy, aby zobaczyć jak wygląda dziś księżyc za oknem. Sterowanie pilotem pozwala nam na ustawienie fazy manualnie bądź automatycznie.

 

2056-Projektor-Ksiezyc-dumel-1-800x800

 

Oświetlać pokój można też chwilowo ale za to z prawdziwym rozmachem! Wyrzutnia Fajerwerków daje wspaniałe efekty sztucznych ogni, które rozświetlają ściany i sufit wokoło. Efekty dźwiękowe wybuchających fajerwerków dodatkowo wzbogacają to kolorowe widowisko. Zabawka posiada pokrętło do zmiany wizualizacji fajerwerków. Niebezpieczne petardy mogą odejść do lamusa!

 

2170-wyrzutnia-fajerwerkow-dumel-1-800x800

Chcesz wiedzieć więcej o Dumel Discovery? Zajrzyj na: www.kimland.pl

Post Author: kimland-wp

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *