Stacyjkowo do kolejek drewnianych

Znacie już Wilsona, Bruna, Koko i ich przyjaciół? Na pewno tak. A dla tych, którzy nie pamiętają – Stacyjkowo to seria animowanych bajek dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Film opowiada o przygodach głównych bohaterów, którzy są lokomotywami spalinowymi, są to wspomniani wcześniej Wilson, Bruno oraz Koko. Spotkamy tam także masę ich przyjaciół. Wszyscy zamieszkują wspaniałe miasteczko pociągów, które nazywa się właśnie Stacyjkowo.

A teraz mamy dla Was niespodziankę! Od dzisiaj znajdziecie w naszej ofercie sklepowej lokomotywy ze Stacyjkowa w zupełnie nowej odsłonie. Jako pierwsi w Polsce wprowadziliśmy do sprzedaży lokomotywy Stacyjkowo do kolejek drewnianych !!

Wszystkie lokomotywy są kompatybilne z systemami torów drewnianych takich firm jak: Brio, Bigjigs, Ikea, Tesco, Eichhorn, Woodyland, Carousel, czy Maxim. Posiadają one magnesy z przodu i z tyłu, dzięki czemu można łączyć je ze wszystkimi innymi wagonami i lokomotywami do torów drewnianych. Lokomotywki są wykonane z dokładnością do najdrobniejszych szczegółów, tak aby wyglądały identycznie jak postaci z filmu.

stacyjkowo-do-kolejek-drewnianych-wooden stacyjkowo-do-kolejek-drewnianych-wooden2

Całą kolekcję lokomotyw znajdziecie na naszej stronie internetowej lub w sklepie stacjonarnym. Koniecznie nas odwiedźcie!

Post Author: kimland-wp

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *