Rockowe lalki Barbie

Są tu fanki filmu Barbie: Rockowa Księżniczka? Specjalnie dla nich firma Mattel stworzyła lalki inspirowane tym cudownym musicalem.

Rockowy musical

W filmie Barbie jako księżniczka Courtney zamieni się miejscami z Eriką, słynną gwiazdą rocka. Te dwa zupełnie różne światy zmieszają się, kiedy Courtney trafi na Obóz Gwiazd POP, podczas gdy gwiazda rocka Erika zostanie wysłana na Obóz dla Księżniczek. Oba rywalizujące obozy będą starały się naprawić błąd, gdy tymczasem Courtney i Erika zaczną dostosowywać się do światów, których wcześniej nie znały. Ku ich zaskoczeniu, światy te wydadzą im się fascynujące, dziewczyny znajdą nowych przyjaciół i przeżyją przygody, o jakich wcześniej nawet nie śniły. Kiedy jednak zdadzą sobie sprawę, że festiwalowi grozi zamknięcie, pokonają wszelkie trudności i różnice, by wspólnie walczyć o jedną sprawę. Odnajdą swoje własne głosy i udowodnią, że wszystko jest możliwe, kiedy tylko zaufasz sobie i … marzeniom.

Lalki Barbie

Dziewczynki pokochają odgrywanie filmowej historii ze śpiewającymi lalkami Barbie.

 

barbie-rockowa-ksiezniczka-erica-cmt08-f86b

 

Lalka Courtney™, magicznie zmienia się z królewskiej piękności w gwiazdę rocka. Gdy podniesiesz różowy mikrofon do jej ust, uruchomisz fantastyczną modową przemianę i odtworzysz fragmenty dwóch piosenek z filmu! Spódnica lalki obraca się, zmieniając  ją w modną gwiazdę rocka przy akompaniamencie piosenek z filmu.

 

barbie-rockowa

 

Lalka Erika™ z łatwością zmienia się z rockowej elegantki w śliczną księżniczkę. Wystarczy popchnąć jej rękę, aby poruszyła gitarą, a wtedy jej kreacja magicznie zmieni się z sukni księżniczki w strój gwiazdy rocka, który Erika™ ma na sobie podczas finałowego występu w filmie! Sukienka obraca się, podczas gdy lalka śpiewa fragment jednego z filmowych przebojów.

 

rockowa-erika

 

Lalki są naprawdę dobrze świetnie, a jakość odtwarzania piosenek jest bardzo dobrej jakości!

Lalki to nie wszystko…

Rockowa Scena to kompaktowy rozkładany zestaw do filmu Barbie™ Rockowa Księżniczka. Zamknięty zestaw odzwierciedla dwa obozy, z jednej strony różowy Obóz Księżniczek, z drugiej niebieski Obóz Popu. Po rozłożeniu w centralnej części znajduje się scena muzyczna z akcesoriami: dwie podstawki do ustawienia lalek z uchwytem do obracania i odgrywania scen tańca na scenie oraz stojak z mikrofonem i stojak na nuty. Boczne skrzydła zestawu imitują garderobę księżniczek oraz garderobę gwiazd rocka z rozkładanymi leżankami. Wśród akcesoriów znajdują się: okrągły stolik, fotel, pulpit, 2 narzuty, 2 wieszaki, szczotka do włosów dla lalki, zestaw do makijażu, para okularów przeciwsłonecznych. Po zakończeniu zabawy zestaw łatwo składa się ponownie.

rockowa-scena-barbie-800x800

8-800x800

 

Więcej lalek Barbie i akcesoriów znajdziecie na: www.kimland.pl

 

Źródło: Filmweb

 

Post Author: kimland-wp

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *