Przygoda z Imaginext

Jeśli szukacie ciekawej i oryginalnej zabawki dla swojego dziecka, która wciągnie je w wir wielkiej przygody, to dobrze trafiliście! 😉

Zabawki z serii Imaginext

Dzisiaj chcielibyśmy Wam opisać serię Imaginext firmy Fisher Price. Niektórzy już dobrze znają tą markę – nie tylko ze względu na długi staż firmy (działa ona od 1930 roku) ale także z własnego doświadczenia. Fisher Price ma w swojej ofercie produkty dla dzieci w wieku niemowlęcym. Ich zabawki odznaczają się dobrą jakością, solidnym wykonaniem i oryginalnością pomysłów. W serii Imaginext jest podobnie. Oprócz wspaniałej zabawy, zabawki te rozwijają kreatywność i zdolności dzieci oraz pobudzają ich zmysły i wyobraźnię.

Do kogo są skierowane?

W serii Imaginext znajdziecie zabawki skierowane głównie do chłopców, choć nie tylko (kto powiedział, że dziewczynki nie bawią się autkami??), w wieku od 3 do 8 lat. Zabawki pozwalają maluchom wcielać się w różne role i przeżywać najrozmaitsze przygody.

Co je wyróżnia?

Oprócz wspomnianej już dobrej jakości i solidności wykonania, w zabawkach tych postawiono na edukację i rozwijanie zdolności dziecka. Użyto tutaj technologię Action Tech™, która ożywia i rozkręca zabawę, odtwarzając komunikaty i dźwięki! Action Tech™ sprawia, że zabawa jest interaktywna – zabawki reagują między sobą oraz na akcesoria znajdujące się w ich zasięgu (akcesoria sprzedawane są oddzielnie), czego efektem są różnego rodzaju komunikaty i dźwięki. Różnorodne zestawy wzniecają ciekawość i chęć odkrywania, a także pobudzają wyobraźnię i kreatywność malucha. Gdy dzieci wymyślają przygody swoich bohaterów, rozwijają swoje umiejętności odgrywania ról! Można wcielić się w rolę pilota, strażaka, czy kosmonauty – w tym świecie akcja czeka za każdym rogiem!

Przykładowe zestawy:

Stacja Kosmiczna Alfa

Stacja kosmiczna przyniesie dzieciom długie godziny pasjonującej zabawy. Dzięki niej dzieci staną się częścią kosmicznego świata przygody, gdzie to one kontrolują akcję!

Twoi mali „astronauci” mogą obronić Alfa Podróżnika przed asteroidami, używając ruchomego działka i wyrzutni rakiet. Wyruszyć w podróż kosmiczną, wcześniej zwalniając złącza stabilizujące stacji od Alfy i umieszczając pilota w otwieranym kokpicie. A także umieścić złapanych złoczyńców w specjalnym więzieniu umieszczonym na stacji kosmicznej.

Zestaw zawiera stację kosmiczną, ruchome działko, statek kosmiczny jest wyposażony w dwie wyrzutnie rakiet oraz figurkę kosmonauty. Zabawka jest z efektami dźwiękowymi (zasilana bateriami).

 

bfr72-stacja-kosmiczna-imaginext-fisher-price1-800x800

Fisher-Price-Imaginext-Stacja-Kosmiczna-Alfa

Niebieski samolot TORNADO X5250

Teraz twój maluch może wcielić się w rolę pilota-ratownika. Samolot wyposażony jest w tratwę ratunkową, którą można wyciągnąć za pomocą haka. Po wciśnięciu guzika śmigła samolotu wysuwają się i kręcą. Pojazd ma również wysuwane koła oraz otwierany kokpit, w którym można umieścić figurkę pilota.

x5250-fisher-price-imaginext-samolot

Ciężarówka i Robot BDY42

Transformers w wersji dla młodszych. Ładunek przewożony na przyczepie ciężarówki może nagle przeistoczyć się w potężnego robota! Ciężarówka posiada światła i klakson oraz wyposażona jest w system Action Tech™, emituje komunikaty głosowe, a Miejskie Centrum Ratunkowe (sprzedawane oddzielnie) odpowiada na sygnały z ciężarówki.

W zestawie jest figurka, naczepa i robot.

bdy42-fisher-price-imaginext-ciezarowka-i-robot

fisher-price-imaginext-wielka-ciezarowka-i-robot

Helikopter Śmigłowiec BDY45

Czas na podniebne przygody! Turbo helikopter ma obracające się śmigło i poziome wirniki, które wysuwają się po naciśnięciu przycisku. W poziomych wirnikach zamontowane są wyrzutnie, z których możesz odpalać pociski. Dziób helikoptera pulsuje światłem LED.

Samolot i helikopter są wyposażone w system Action Tech, który pozwala się komunikować z Lotniskiem oraz Miejskim centrum ratunkowym Imaginext (oba zestawy sprzedawane są oddzielnie).

bdy45-fisher-price-imaginext-helikopter-smiglowiec1

bdy45-fisher-price-imaginext-helikopter-smiglowiec

 

Więcej zestawów i opisów znajdziecie na stronie internetowej: www.kimland.pl Zapraszamy również do obejrzenia zabawek z serii Imaginext w naszym sklepie stacjonarnym. Do zobaczenia! 🙂

Post Author: kimland-wp

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *