Pojemniki na zabawki i klocki LEGO

Kilka miesięcy temu w naszej ofercie pojawiły się pojemniki na klocki i zabawki. Pudełka te są produkowane na licencji największego na świecie producenta klocków – firmę LEGO. Co ciekawe ich kształt wzorowany jest na oryginalnych klockach, zresztą podobnie jak prawdziwe klocki, można je ze sobą łączyć!  Największym pudełkiem w ofercie jest klocek o wymiarach 4 na 2, a w centymetrach jest to 50 cm x 25 cm x 18 cm. Poniżej zdjęcie koloru „limonka”

1

 

Pojemność takiego pudełka to prawie 19 litrów! Także klocków zmieści się na prawdę sporo. Dostępne są również mniejsze pojemniki 2 x 2 ( 25 cm x 25 xm ) 2 x 1 ( 25 cm x 12,5 cm ) i okrągłe, także do mniejszych pojemników można wrzucić np. pojedyncze zestawy, czy np. serie, osobno LEGO City, osobno LEGO Chima itd. Oprócz pojemników swoim kształtem przypominających prawdziwe klocki, posiadamy również pojemniki w kształcie głów ludzików LEGO:

1

 

Występują one w dwóch rozmiarach S i L, oraz kilku motywach: Chłopiec, Dziewczynka, Zły, Kościotrup i Dynia. Dodatkowo w naszej ofercie znajdziecie kosze na śmieci z serii LEGO, bidony na napoje, oraz pojemniki śniadaniowe. Oprócz głównej licencji LEGO, producent posiada również licencje LEGO Friends, LEGO Chima i LEGO Ninjago. Poniżej przykłada takiego pudełka umożliwiającego przechowywanie całych serii. Składa się z 3 pudełek o różnych wymiarach oraz z 8 małych pojemników do sortowania mniejszych części

1

 

Całość oferty pojemników na klocki LEGO znajdziecie w naszym sklepie internetowym Kimland.pl

Poniżej kilka przykładowych aranżacji z użyciem klocków

1

 

LEGO pojemnik

 

LEGO pojemnik
LEGO pojemnik

Post Author: kimland-wp

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *