Piłeczka, grzechotka Oball

Oball – miękka piłeczka, grzechotka dla malucha

Poniżej przedstawiamy recenzję piłeczek Oball napisaną specjalnie dla naszego serwisu:

Jakiś czas temu dostałyśmy do testowania piłeczki Oball. Dostałyśmy, a raczej dostały moje 11 miesięczne bliźniaczki. Oball jest zabawką przeznaczoną dla niemowląt już od pierwszych dni życia i moim zdaniem może służyć dzieciakom przez bardzo długi czas. Jest to produkt delikatny, nie zawierający żadnych twardych, ostrych krawędzi, miękki i elastyczny, co bardzo ważne w przypadku zabawek dla małych dzieci, które wszystko wkładają do buzi.

Dziewczynkom od razu spodobały się piłeczki, które przyciągnęły uwagę swoimi wyrazistymi, żywymi kolorami. Początkowo traktowały je jak grzechotki, które bardzo łatwo utrzymać w małych rączkach, gdyż mają cienkie łatwe do chwytania części. Zaraz potem, oczywiście po posmakowaniu i polizaniu każdej z części zabawki, Dziewczątka odkryły możliwość rzucania Oballami i umiejętność ich chwytania, co wcześniej nigdy się nie udawało ze zwykłymi piłeczkami. Bliźniaczki zaczęły również po jakimś czasie zabawy z rodzicami rzucać Oballe do siebie, co w końcu zaowocowało wspólną zabawą na którą od bardzo dawna czekałam. Dzięki temu, że są dwa oraz przez fakt możliwości łatwego wymieniania się zabawką i rzucania do siebie Dziewczynki nie biją się o tą zabawkę i nie wyrywają jej sobie, co uważam za ogromny plus. Dodatkowym atutem opisywanej tutaj zabawki jest fakt, iż można ją łatwo zgiąć, zdeformować, a Oball wraca do swojej formy. Dziewczynki potrafią już przez chwilę siąść i zająć się z zaciekawieniem piłeczkami ściskając je i zgniatając, ucząc się tym samym chwytania i koordynowania ruchów.

Piłeczki Oball dostają ode mnie bardzo dużego plusa i zdecydowanie polecam je wszystkim mamom. Jedyny minus jaki muszę tutaj opisać, to fakt, że dostałyśmy je tak późno i Dziewczynki nie mogły wcześniej nabywać tych czynności w tak łatwy i przyjemny sposób.

 

Piłeczki Oball w czterech różnych kolorach dostępne w naszym sklepie.

 

Jeśli chcesz bliżej poznać bliźniaczki, które testowały piłeczki Oball, zapraszamy na bloga:

http://www.blizniakinawesolo.blogspot.com/

Post Author: kimland-wp

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *