O nas

Już od ponad 8 lat dbamy o kreatywną, atrakcyjną i edukacyjną zabawę naszych małych Klientów. ♥

Wierzymy, że wartościowa zabawka to taka, która wpływa pozytywnie na rozwój malucha, dzięki której odkrywa świat, zdobywa wiedzę i doświadczenie.

W asortymencie naszego sklepu znajdą Państwo tysiące zabawek dla dzieci w każdym wieku, na każdą kieszeń, zabawki „na czasie” oraz te niszowe – inne niż wszystkie. Dbamy o wysoką jakość sprzedawanych przez nas produktów. Oferowane przez nas zabawki są markowe i oryginalne, a każda bez wyjątku posiada wymagane atesty i certyfikaty, które potwierdzają jej bezpieczeństwo.

Oferujemy między innymi:

zabawki drewniane
kolejki – zestawy, tory, lokomotywy i akcesoria
zabawki z bajek
nosidełka dla dzieci
akcesoria dziecięce
zabawki sensoryczne
gry
♥ klocki LEGO® i Playmobil
zabawki kreatywne i artystyczne
zabawki edukacyjne
lalki i akcesoria
♥ zabawkowe pojazdy
kolekcjonerskie figurki

Wybór odpowiedniej dla dziecka zabawki to sprawa kluczowa, często kłopotliwa nawet dla samych rodziców, którzy przecież doskonale znają swoje pociechy. Dlatego stworzyliśmy bloga – przestrzeń, w której piszemy o zabawkach, nowościach, recenzujemy wybrane produkty, doradzamy i wspieramy. Znajdą tu Państwo ciekawe (mamy nadzieję!) artykuły, z których można dowiedzieć się więcej o wybranych produktach, seriach i liniach zabawek, producentach czy kwestiach związanych z rozwojem i edukacją dzieci. Serdecznie zapraszamy do lektury!

Zapraszamy także do naszego sklepu stacjonarnego w Krakowie na ul. J. Conrada 55B (naprzeciwko IKEI) oraz zachęcamy do zakupów w sklepie internetowym.

Kontakt:

e-mail: sklep@kimland.pl
tel. 533 343 402

♥♥♥