Nowi bohaterowie, nowe przygody – Auta 3 i zabawki od Mattel

Trzecia już cześć popularnego filmu animowanego Auta gości już na kinowych ekranach. Główny bohater – czerwona wyścigówka Zygzak McQueen znów stanie w szranki z super szybkimi samochodami. Czy tym razem również okaże się najlepszy? Czy stary silnik i zużyte tłoki nie przyczynią się do porażki naszego bohatera? Gdy na torze pojawiają się lśniące, nowiutkie, pełne młodzieńczego wigoru pojazdy, wygrana Zygzaka staje pod znakiem zapytania. Razem z wyścigówką przeżywamy chwile pełne zwątpienia, chwile beznadziejne, w których wydaje się, że rywalizacja z nowoczesnymi, naszpikowanymi elektroniką maszynami jest bez sensu. Czasami jednak wiedza i ciężka praca biorą górę, a my przeżywamy wspaniałą i niezapomnianą przygodę z Zygzakiem McQueenem, Złomkiem, trenerką Cruz Ramirez i innymi barwnymi bohaterami filmowymi.

Zabawki z serii Auta 3

Po obejrzeniu filmu, jego bohaterowie zostaną z nami jeszcze na długi czas. Również dzięki temu, że firma Mattel po raz kolejny stworzyła serię zabawek, inspirowanych bohaterami bajki i ich szalonymi wyczynami. W ramach serii ukazały się m.in. niewielkie samochodziki – resoraki, przedstawiające zarówno głównych jak i pobocznych bohaterów bajki. Każdy z nich ma kilka centymetrów długości, obracane kółka i charakterystyczny wygląd. Postaci są bardzo wiernie oddane, a same pojazdy wytrzymałe i szybkie, co pozwala na urządzenie doskonałej zabawy z wyścigami, krętymi torami i kraksami. Autka można także zebrać w pokaźną kolekcję, która ozdobi każdą pustą półkę. Pojazdy są także pakowane w zestawy – m.in. dwupak z Zygzakiem McQueenem i Sally.

Zestaw Odjazdowa arena

Dla spragnionych szalonej i niebezpiecznej jazdy polecamy najnowszy zestaw z pojazdami i akcesoriami: Kraksa – odjazdowa arena. Arenę wyścigową ułożymy w trzech różnych kombinacjach, zmieniając poziom trudności. Warunki są ciężkie, a Zygzaka ciężko rozpoznać spod błotnej pokrywy. Trenujemy z szalonym, żółtym szkolnym autobusem – Miss Fritter. Naszym zadaniem jest omijanie przeszkód – beczek i opon i rozwijanie zawrotnych prędkości. Każdy trening zbliża nas do wygranej. W zestawie znajduje się arena do złożenia, plastikowe gadżety i dwa pojazdy w skali 1:55.

Czym jest Zwariowana ósemka?

Każda wyścigówka musi dobrze radzić sobie na zakrętach. Umiejętność driftowania trzeba opanować perfekcyjnie, a to wymaga długich godzin treningów. Zabawki z serii Zwariowana ósemka to niewielkie, lekkie, plastikowe pojazdy z napędem, które są wyposażone w specjalne kółeczko pośrodku maski. Gdy odepchniemy samochodzik do tyłu po podłożu, wykona odjazdowy manewr skrętu z driftem. Nasza zabawa tym samym stanie się jeszcze ciekawsza i bardziej emocjonująca. W sprzedaży znajdziemy pojedyncze samochodziki – Zygzaka McQueena, APB i Cruz Ramirez oraz dwupaki – m.in. Zygzaka z APB i przeszkodami (beczki, płotek) oraz Taco i Cruz Ramirez. Dzięki różnym zestawom można urządzić zabawę na kilka osób i trenować wspólnie z bohaterami Aut 3.

 

Seria Super Kraksa

Wyścigi samochodowe są nierozłączne z kraksami i stłuczkami, a jest to także nieodłączny element każdych ćwiczeń przed zawodami. Dobry zawodnik musi wiedzieć w jaki sposób odeprzeć atak przeciwnika, który próbuje pozbawić do kontroli i zepchnąć z toru. Nasi bohaterowie również ulegają stłuczkom, a nie jedna kraksa jest często powodem do śmiechu. Samochodziki z serii Super Kraksa są nieco większe niż resoraki i mają długość ok. 15 cm. Zygzak i Cruz Ramirez trenują bez wytchnienia, a każde uderzenie w maskę sprawia, że uśmiech znika im z twarzy. Sprawdź sam – uderzenie w maskę pojazdu sprawia, że „pęka” ona w dwóch miejscach (specjalna konstrukcja zabawki), a bohater zmienia wyraz twarzy. Następnie wystarczy odpowiednio skręcić samochodzik i wraca do poprzedniego stanu. Pojazdy są bardzo wytrzymałe i przetrwają treningi pełne nieoczekiwanych zderzeń!

Każdy mały fan Aut z pewnością znajdzie coś dla siebie wśród produktów z serii. Bogata oferta zabawek sprzyja odgrywaniu ulubionych filmowych scen, a także wymyślaniu nowych przygód z bohaterami. Taka zabawa rozwija wyobraźnię dziecka oraz jego kreatywność.

Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego sklepu stacjonarnego i internetowego, bogatej w najnowsze zestawy zabawek, inspirowanych hitem kinowym Auta 3.

Post Author: kimland-wp

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *