Nowe zestawy z Play-Doh

Chyba każdy zna ciastolinę Play-Doh firmy Hasbro?! Dla Tych, którzy nie spotkali się jeszcze z tą fantastyczną zabawą przedstawiamy krótki opis.

Ciastolina? Co to jest?

Play-Doh jest to masa plastyczna do modelowania i dekorowania. Składa się z wody, soli oraz mąki. Twardnieje pod wpływem powietrza, nie lepi się i nie brudzi rąk. Jest to produkt całkowicie naturalny. Masa jest nietoksyczna i całkowicie bezpieczna. Ciastolina rozwija zdolności manualne dziecka, pomaga w rozróżnianiu kolorów oraz pobudza wyobraźnię i kreatywne myślenie.

Szeroki wybór produktów

Play-Doh posiada przeróżne zestawy tematyczne, związane z jedzeniem, zwierzętami, zawodami, pojazdami, bajkami (np. Księżniczka Zosia, My Little Pony, Myszka Miki, Hulk…), a także zestawy „dla każdego”, czyli bardziej neutralne. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Nowe zestawy

Szalony Fryzjer

Z tym zestawem możesz wcielić się w rolę szalonego fryzjera! Stwórz odlotowe fryzury, jakich nikt jeszcze nie widział! A kiedy przyjdzie im ochota na zmianę, po prostu utnij im czupryny i zacznij zabawę od nowa.

B1155-szalony-fryzjer-800x800

Pizza Party

Marzysz o pizzerni w swoim domu? Teraz możesz stworzyć najzabawniejszą pizzę, jaką sobie możesz tylko wyobrazić, wykorzystując przeróżne narzędzia i dodatki z ciastoliny Play-Doh.

B1856-pizza-ciastolina1-800x800

Szalone Zoo

Stwórz swoje własne kolorowe zoo z unikatowymi narzędziami do przycinania! Wystarczy tylko wycisnąć wybranego zwierzaka lub wykorzystać foremki oddzielające głowę i tułów zwierzęcia, aby tworzyć nieznane dotąd gatunki zwierząt!

b1168-szalone-zoo (2)-800x800

Wiaderko kreatywności

Z tym zestawem Twoje dziecko może puścić wodze swojej wyobraźni! Plastikowa torba zawiera 4 kolorowe tuby Play-Doh, a także różne szablony i narzędzia do lepienia. Teraz mali kreatorzy mogą tworzyć swoje unikatowe dzieła sztuki.

B1169-wiaderko-kreatywnosci-800x800

 

Więcej o ciastolinie Play-Doh znajdziecie na: www.kimland.pl

Post Author: kimland-wp

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *