Nowe przygody kucyków z Equestrii

Na sklepowych półkach pojawiły się zabawki z nowej serii My Little Pony: Equestria Girls. Dla niektórych zaskoczeniem może być fakt, że zamiast uroczych, bajkowych kucyków z miękkimi grzywami, w każdym zestawie znajdziemy figurki przebojowych, modnych dziewczynek. Nowa seria zabawek Hasbro powstała na podstawie filmu My Little Pony: Equestria Girls, wyprodukowanego w 2013 roku przez Hasbro Studios. Bazujący na serialu animowanym MLP: Przyjaźń to magia film przenosi nas w nieco inny świat.

My Little Pony: Equestria Girls

Główne bohaterki filmu wkraczają do alternatywnej rzeczywistości ludzkiej, w której magia nie istnieje! Jedna z postaci, Twilight Sparkle w pogodni za niecnym złodziejem królewskiej korony, jest zmuszona przejść przez magiczne lustro, w którym tkwi portal. Ląduje w Liceum w Canterlot, w którym odnajduje „ludzkie” odpowiedniki swoich przyjaciółek, które (o dziwo!) są ze sobą skłócone. Jej zadaniem jest doprowadzenie do zgody pomiędzy dziewczynami. Każda z bohaterek Equestria Girls posiada takie cechy osobowości, jakie wyróżniały ją jako kucyka pony. Zarówno film, jak i serial animowany to piękna opowieść o sile przyjaźni. Każda z bohaterek wyróżnia się innymi cechami charakteru, posiada zarówno zalety jak i wady, dzięki czemu małe fanki MLP utożsamiają się z poszczególnymi postaciami. Nowy film, w którym bohaterki przejmują ludzkie cechy wyglądu pozwala dzieciom na jeszcze bardziej emocjonalny odbiór treści. Animacje kierowane są głównie do dzieci w wieku przedszkolnym, które mają około pięciu lat. I to właśnie dla nich są także przeznaczone zabawki Hasbro, inspirowane najnowszą produkcją MLP.

Zestawy zabawek Equestria Girls Minis

Seria zabawek MLP: Equestria Girls Minis obejmuje przede wszystkim kolekcje figurek głównych bohaterek wraz z dodatkami. Zakupić można mniejsze lub większe zestawy, z różną ilością dodatków. Każdy z nich zawiera jedną laleczkę, zazwyczaj o wysokości około 12cm, która dodatkowo posiada aż 9 punktów artykulacji. Co to oznacza w praktyce? Że naszą figurkę możemy ułożyć w wielu różnych pozycjach, również w pozycji siedzącej. Ma to ogromne znaczenie podczas zabawy w odgrywanie filmowych lub wymyślonych scen. Laleczki bardzo wiernie odwzorowują bajkowe postaci, a sama jakość wykonania zabawki jest wysoka. W zależności od danego zestawu, do figurki dołączono określoną ilość akcesoriów. Większe zestawy, takie jak Lekcja z Celestią, Nauki ścisłe z Twilight Sparkle, Pidżama party u Applejack, Szkolna kawiarnia Fluttershy, Lekcja malarstwa Pinkie Pie czy Lekcja rocka z Rainbow Dash są wyposażone w kilkanaście dodatkowych przedmiotów. W zestawie z profesor Celestią znajdziemy ławki i krzesła oraz szkolne pomoce. Rainbow Dash posiada sprzęt muzyczny – trzy gitary i perkusję, a w zestaw z laleczką Applejack zawiera niebieską kanapę, szafkę, telewizor i figurkę psiego przyjaciela. Ponadto, każde wnętrze opakowania zabawki ilustruje konkretne pomieszczenie, więc można je wykorzystać jako tło do zabawy. Dodatkowe przedmioty są także wzorowane na swoim telewizyjnym wyglądzie – np. Sushi Track Sunset Shimmer posiada nawet stylizowany, japoński daszek, a laleczka faktycznie „sprzedaje” przekąski sushi!

Kolekcja laleczek bohaterek My Little Pony

Małe fanki My Little Pony mogą być także zainteresowane kolekcjonowaniem mini laleczek głównych bohaterek. Również i te figurki mają 12 cm wysokości oraz kilka punktów zgięcia, dzięki czemu mogą poruszać głową, rękami czy nogami. Ponadto, nasze przebojowe dziewczyny zostały wyposażone w maleńkie mikrofoniki, a razem tworzą wystrzałowy zespół! Oprócz głównych bohaterek, możemy także zebrać inne postaci np. mini lalkę Rarity czy Adagio Dazzle z amuletem, dzięki któremu potrafi pięknie śpiewać.

Zabawki inspirowane My Little Pony dają mnóstwo radości, frajdy i są doskonałe do kreatywnej zabawy. Odgrywanie filmowych scen, czy wymyślenie nowych opowieści z krainy Equestria to zajęcie, które doskonale rozwija wyobraźnię dzieci.

Zachęcamy do skorzystania z oferty naszego sklepu internetowego oraz stacjonarnego. Zapraszamy!

Post Author: kimland-wp

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *