Nowe propozycje zabawek na 2014 rok!

Jak co roku w styczniu producenci zabawek prezentują pierwsze nowości w nadchodzącym roku. Firma LEGO zaprezentowała kilkadziesiąt nowych zestawów klocków. Najnowszą serię będą tworzyć zestawy wyprodukowane na potrzeby pełnometrażowego filmu LEGO, którego premiera odbędzie się 7 Lutego – LEGO the Movie. Trailer poniżej

 

Oprócz tej nowej serii pojawią się również kontynuacje dotychczasowych. Seria LEGO Chima zostanie wzbogacona o nowych bohaterów i pojazdy. Pojawi się również sporo nowości z serii LEGO Duplo dla najmłodszych. Nie mogło również zabraknąć nowości w klasycznych seriach LEGO City i LEGO Star Wars. Niebawem na łamach bloga pojawią się szczegółowe opisy poszczególnych nowości.

Dotarł do nas również najnowszy katalog firmy Melissa & Doug, znalazło się w nim kilka bardzo ciekawych pozycji, które na pewno pojawią się niebawem w naszej ofercie. Poszerzymy również naszą ofertę pojemników na klocki i zabawki na licencji LEGO. Niebawem pojawią się nowe kolory pojemników ( Limonka i Jasno-Niebieski ), oraz szersza oferta lunch boxów, m.in. na licencji LEGO CHIMA. W dalszym ciągu zwiększamy naszą ofertę kolejek drewnianych, po styczniowych dostawach będziemy mogli się pochwalić największą ofertą na polskim rynku!

Post Author: kimland-wp

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *