NERF – wyrzutnie, pistolety, łuki

NERF to jedna z wiodących marek amerykańskiej firmy Hasbro, która jest drugim co do wielkości producentem zabawek dla dzieci. Specjalizuje się w produkcji wyrzutni sportowych i wodnych oraz pistoletów na wodę. Marka od 1969 roku nieustannie cieszy całą męską część populacji, bez względu na wiek – chłopców i mężczyzn oraz synów i ojców.

Dlaczego właśnie NERFy?

Mają znakomita jakość i różnorodność. Wyrzutnie wykonane są z najwyższej jakości plastiku, a mechanizmy odpowiadające za wystrzał również sprawują się jak należy, zapewniając strzałkom daleki i precyzyjny lot. Strzelać strzałkami można z wyrzutni z serii N- strike, N-Strike Elite i Mega, natomiast seria Super Soaker przyda się na upalne dni, ponieważ umożliwia schłodzenie przeciwnika strumieniem wody.

Najbardziej popularne serie to NERF N-Strike i Elite – starsza i nowsza wersja. Ulepszone wyrzutnie Elite wystrzeliwują strzałki na ponad 20 metrów! Strzałki do wyrzutni są wykonane z miękkiej pianki, co zapewnia bezpieczeństwo dziecka podczas zabawy. Dodatkowo strzałki Whistler świszczą w locie.

Na początek przygody z Nerfem polecamy wyrzutnię Nerf Strongarm. Posiada ona sześciostrzałowy bębenkowy magazynek, szynę taktyczną na lufie oraz dwa uchwyty na pasek lub smycz. Nowy system przeładowywania wyrzutnii sprawia, że jest ona mniej podatna na blokowanie się strzałek podczas zabawy. Dodane są też dwa tryby oddawania strzału – pojedynczy oraz ciągły.

Kolejną wyrzutnią tej serii wartą polecenia jest Firestrike. Posiada dodatkowy spust do uruchomiania celownika laserowego, który znajduje się na kolbie i pozwala na precyzyjne celowanie nawet w ciemnościach. Małe wymiary Firestrika są jego dodatkowym atutem.

Rough Cut to wyjątkowa wyrzutnia, która potrafi wystrzelić dwie strzałki na raz. Działa i wygląda jak prawdziwy shotgun lub dubeltówka. Wymaga przeładowania po oddaniu 2 wystrzałów. Strzałki do wyrzutni ładujemy od strony lufy. Dodatkowo Rough Cut posiada szynę taktyczną oraz dwa uchwyty na pasek lub smycz.

Wyrzutnia Kieszonkowa N-Strike Jolt przyda się każdemu, gdyż jest niezwykle poręczna. Ale uwaga, Jolt jest nie tylko mały ale i równie celny!

 

Wyrzutnia Nerf N-Strike Elite Strongarm XD 36033

NERF N-Strike Elite Strongarm

Nerf N-Strike Elite Rough Cut 2X4 A1691NERF N-Strike Elite Rough Cut

joltNERF N-Strike Jolt

 

 

Seria N-Strike Elite Mega to blastery korzystające z powiększonych strzałek typu Mega, które zdecydowanie głośniej niż mniejsze strzałki gwiżdżą w locie. Czerwona kolorystyka tej serii zdecydowanie wyróżnia te wyrzutnie.

Magnus to wyrzutnia z serii Mega z zasięgiem do 25 metrów. Ta jednoręczna wyrzutnia posiada wewnętrzny magazynek na trzy strzałki, które ładujemy od góry. Magnus to wyrzutnia, która nie wymaga baterii. By go przeładować, wystarczy pociągnąć górną część wyrzutni do przodu i do tyłu.

Cycloneshock to wyrzutnia z bębenkowym magazynkiem na 6 strzałek. Zasięg wyrzutni to 23 metry. Największą zaletą wyrzutni jest szybkość strzału oraz dobra celność. Jeżeli szukacie wyrzutni podobnej do Strongarma to Cycloneshock was nie zawiedzie.

Wyrzutnia Mega ThunderBow to coś dla miłośników łucznictwa. Łuk dalekiego zasięgu potrafi wystrzelić strzały nawet do 24 metrów! Można wystrzelić aż 5 strzał bez przeładowywania.

magnus mega nerf N-Strike Elite Mega Magnus

cyclonshock

N-Strike Elite Mega Cycloneshock

Nerf N-Strike Elite Mega ThunderBow A8768

 N-Strike Elite Mega ThunderBow

Nerf Zombie to specjalna seria wyrzutni skierowana do walki z Zombie. Poza zmienioną kolorystyką niektóre wyrzutnie serii takie jak Slingfire czy Sledgefire mają kolby „obwiązane bandażami”, dzięki czemu idealnie pasują dla pogromców Zombie. W zielonej serii jest także taka broń jak w podstawowych zestawach, czyli kusza Zombie i Zombie Strike Flipfury. Ponadto w zestawie z wyrzutniami znajdziemy strzałki Nerf z logiem Zombie Strkie, które w zależności od wyrzutni są w stanie polecieć od 10 do ponad 22 metrów.

 NERF Zombie Strike SLINGFIRENERF Zombie Strike SLINGFIRE

NERF N-Strike Elite ZOMBIE KuszaNERF N-Strike Elite ZOMBIE Kusza

NERF Zombie Strike FLIPFURY

NERF Zombie Strike FLIPFURY

Na początku wspomnieliśmy, że NERF jest domeną męskiej części populacji ale czy na pewno?? Dziewczyny równie ochoczo sięgają po zabawki militarne. Specjalnie dla nich stworzono serię NERF Rebelle w ciekawych opcjach kolorystycznych (dominuje: róż, fiolet i biel). Wyrzutnie te w żaden sposób nie odbiegają od tradycyjnych wyrzutni N-strike Elite. W zależności od modelu mogą strzelać nawet do 22 metrów. Do serii dołączone są kolekcjonerskie strzałki z charakterystycznym wzornictwem.

Nerf Rebelle Messenger wysyła zakodowane wiadomości, tak by nikt inny oprócz odbiorcy nie mógł ich przeczytać! Wyrzutnia Messenger ma wbudowany dekoder oraz drugi dodatkowy dla drugiej osoby. Tekst na strzałce będzie widoczny, gdy prześwietli się go czerwonym światłem swojej wyrzutni lub użyje się specjalnego dekodera.

Stylowy łuk Rebelle Heartbreaker posiada pięć kolekcjonerskich strzałek, które wystrzeliwuje na odległość aż 20 metrów. Natomiast Nerf Rebelle Zestaw startowy przyda się każdej początkującej rebeliantce.

Nerf Rebelle Messenger A8760

NERF REBELLE Pistolet MESSENGER

Nerf Rebelle Heartbreaker Bow Łuk Czarno - Fioletowy A7324

NERF Rebelle Łuk HEARTBREAKER

Nerf Rebelle Zestaw Agentki A5638

NERF REBELLE Zestaw Agentki

Wyrzutnie Nerf Super Soaker to idealne zabawki do zabawy z wodą w ciepłe dni. W tej serii znajdziemy zarówno ręcznie pomopowane wyrzutnie, takie jak Tornado Strike z obracającą się lufą, która strzela wirującym strumieniem oraz wyrzutnie automatyczne wśród których wyróżnia się Thunderstorm z zasięgiem aż do 7 metrów. W tej serii znajdziecie także Kuszę TRI STRIKE, która strzela trzema strumieniami wody i posiada zasięg do 11,5 metra. Super Soaker jest idealną opcją do zabawy w upalne dni dla całej rodziny.

 

Nerf Super Soaker Łuk Tri Strike A4836Nerf Super Soaker Kusza Tri Strike

NERF Super Soaker FlashFloodNERF Super Soaker FlashFlood

Oczywiście oprócz samej broni potrzebne są też akcesoria. W ofercie Hasbro znajdziemy bogaty asortyment dodatków, zaczynając od strzałek w różnych zestawach, poprzez magazynki, a kończąc na kamizelce.

Kamizelka taktyczna w zestawie z dwoma magazynkami ClipSystem i 12 strzałkami typu Elite, to świetny dodatek do zabawy Nerfami. Posiada specjalną kieszonkę do której można schować np. kieszonkową wyrzutnie Jolt oraz karabińczyk do mocowania podręcznej wyrzutni, takiej jak Firestrike. Kamizelka posiada także specjalne elastyczne taśmy do mocowania 4 magazynków typu Clip System lub magazynków na wodę, jak również oddzielne kieszonki na 12 strzałek. Co ważne, rozmiar kamizelki jest uniwersalny.

Nerf N-strike Elite Kamizelka Taktyczna + 2 Magazynki A0250NERF N-Strike Elite KAMIZELKA

A0356 magazynek strzalki

NERF N-STRIKE ELITE Magazynek + 18 strzałek

A8860 strzalki rebelle

NERF REBELLE 3 Strzałki do wielkiego łuku

mega strzalki nerf

NERF N-Strike Elite Mega Zestaw 10 strzałek

 

Więcej na naszej stronie internetowej: https://www.kimland.pl/

 Żródło: Nerfoteka

Post Author: kimland-wp

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *