MEGA BLOKS – klocki maxi z wyobraźnią

MEGA BLOKS to seria plastikowych klocków konstrukcyjnych dla najmłodszych. Duże elementy o wesołej kolorystyce doskonale pasują do małych rączek dzieci. Klocki są dobrej jakości plastiku, nie mają ostrych krawędzi, ani drapiących wykończeń.

Dla małych konstruktorów

Maxi Klocki z serii First Builders przeznaczone są dla dzieci już od pierwszego roku życia. Maluchy mogą się nimi cieszyć spokojnie przez kolejne cztery lata.

Kreatywność

Zabawa w budowanie klockami pozwala małym „konstruktorom” poznawać świat, uczyć się i rozwijać różnego rodzaju umiejętności. Dzieci rozwijają się jednak w różnym tempie, dlatego pokochają klocki, którymi mogą bawić się na różne sposoby. Najpierw nimi rzucać o podłogę, potem łączyć w pary o takim samym kolorze lub kształcie, a następnie składać proste konstrukcje.

Rozwój

Dzięki możliwości łatwego łączenia klocków i tworzenia z nich rozmaitych przedmiotów dzieci rozwijają wyobraźnię, pamięć oraz twórcze myślenie. Poza tym, MEGA BLOKS doskonale rozwijają również motorykę małą u dziecka, co jest bardzo ważne w tym okresie rozwoju.

Niektóre zestawy klocków posiadają już gotowe elementy wzbogacające zestaw: autko, ciuchcia, ludzik, domek, bądź dodatkowe elementy typu: klocki z uśmiechniętymi buźkami, przedmiotami, literkami, bądź cyferkami. Pozwala to na naukę literek, liczb, a także poznawanie najbliższego otoczenia.

Mega Bloks – Literkowy Autobus Szkolny ABC

DBK84-mega-bloks4-800x800

Mega Bloks – Thomas Tomek Pociąg Edukacyjny

10658-tomek-mega-bloks-800x800

Mega Bloks – Torba i klocki z cyferkami 30 elementów

DCH37-mega-bloks-800x800

Mega Bloks – Torba i klocki 80 elementów

DCH63-mega-bloks-800x800

Mega Bloks – Torba i klocki 150 elementów

08017-mega-bloks-800x800

Mega Bloks – Rozkładany Stolik z Klockami

DCH98-mega-bloks5-800x800

MEGA BLOKS First Builders, to kanadyjski produkt, zdobywca wielu międzynarodowych i prestiżowych wyróżnień. Zabawki zostały docenione za ich funkcjonalność i nieoceniony pozytywny wpływ na rozwój dziecka w obszarach kreatywności, motoryki i mechanizmów poznawczych.

Więcej produktów MEGA BLOKS First Buiders znajdziecie na naszej stronie: www.kimland.pl

Post Author: kimland-wp

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *