mata wodna Aquadoodle 4 kolory

Mata wodna – Aquadoodle 4 kolory firmy DUMEL

Kolejna recenzja naszego produktu – maty Aquadoodle 4 kolory.  Zapraszamy do lektury:)

mata wodna Aquadoodle 4 kolory

Matę Aquadoodle 4 kolory, którą dostałyśmy od firmy Kimland  testowałyśmy już od dłuższego czasu. Mimo iż jest ona przeznaczona dla dzieci od 18 miesiąca życia postanowiłam spróbować zarazić moje Dziewczynki malowaniem po niej już w okresie kiedy skończyły 12 miesięcy. Dzięki temu, że używa się w niej tylko czystej wody i nie ma zagrożenia zatruciem, czy popisaniem jak w przypadku normalnych pisaków Dziewczynki mogły się nią spokojnie bawić.

Początkowo nie wykazywały wielkiego zainteresowania matą, a o wiele bardziej spodobały im się pisaki, które można było brac do buzi… Ponieważ chciałam, żeby Dziewczynki najpierw oswoiły się z pisakami, których za nic nie dało im się wyrwać z rączek zaczęliśmy pokazywanie zalet maty aquadoodle 4 kolory od moczenia ich dłoni i stópek w wodzie i odbijania ich na macie. Zdziwienie było ogromne, gdy w miejscu położenia części ciała pojawiało się kolorowe odbicie lub obrazek, więc Dziewczątka szybko zaczęły same zamaczać paluszki i odbijać. Wtedy nalałam wody do pisaków i zaczęliśmy pokazywać im jak można nimi malowac po macie Aquadoodle 4 kolory, aby uzyskać kolorowe zwierzątka i obrazki, które za chwilkę znikały dając możliwość ponownego malowania.

Co prawda Dziewczynki jeszcze niezbyt pewnie trzymają pisaki i często trzeba im pomagać, ale zdziwienie, zainteresowanie i szczęście niemowlaka jakie daje zabawa z matą aquadoodle 4 kolory są nie do opisania.

Matę aquadoodle 4 kolory zdecydowanie polecam jako pierwszy kontakt z malowaniem. Jest ona w 100% bezpieczna, czysta, a ponieważ obrazki szybko znikają i można je malować od nowa wystarcza na bardzo długo. Nie trzeba się przejmować, że dziecko zatruje się środkiem, który normalnie jest w pisakach, czy, że popisze meble, ubranka lub siebie. Mata aquadoodle 4 kolory zapewnia zabawę całej rodzinie przy nauce malowania i sprawia, że nawet najmłodsze dzieci mogą rozwijac swoje plastyczne zdolności.

Matę 4 kolory  jak i inne maty plus dodatkowe pisaki znajdziesz w naszym sklepie 

Jeśli chcesz bliżej poznać bliźniaczki, które testowały matę wodną Aquadoodle 4 kolory, zapraszamy na bloga:

http://www.blizniakinawesolo.blogspot.com/

Post Author: kimland-wp

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *