Maskotki z TeddyKompaniet

Maskotki to najbardziej klasyczne i uniwersalne zabawki, które każdy z nas miał w swoim dzieciństwie. Sprawdzają się zawsze wtedy kiedy chcemy, aby nasz wnuk miał swojego wiernego przyjaciela do zasypiania, nasza córeczka miała piękną kolekcję pluszowych misiów na półce albo gdy nie wiemy co kupić dziecku swoich przyjaciół.

Już od wieku niemowlęcego pluszaki rozwijają ich zdolności zmysłowe, takie jak dotyk, wzrok, a niekiedy i słuch. Później przydają się gdy nasze pociechy mają trudności w zasypianiu, stając się ich ochroniarzami przed koszmarami i wszelkimi „potworami z szafy”. Gdy dzieci mają już parę lat, wchodzą w fazę kolekcjonowania i wtedy zbierają w swoich pokojach rozmaite serie piesków, kotków, kucyków pony, zwierząt z The Looney Tunes, czy bohaterów innych bajek.

Gdy chcemy sprezentować niemowlakowi jego pierwszą maskotkę musimy pamiętać, że nie każda jest idealna dla takiego małego szkraba, chcącego wszystko włożyć do buzi. Wiele zabawek ma włochate materiały albo małe elementy, które niechybnie mogą odpaść. Dobrym rozwiązaniem są też takie zabawki, które mają różne faktury, różnią się w dotyku i szeleszczą.

 

14872-tygrysek-kocyk-przytulanka-2-800x800

 

Marka TeddyKompaniet specjalizuje się w maskotkach, które mogą służyć niemowlakom już od ich pierwszych dni. Pluszaki te przetrwają bardzo długo nie tylko z powodu swojej wytrzymałości ale i uniwersalnego designu, który spodoba się i większym dzieciom, stając się ich ukochaną przytulanką.

Wszystkie maskotki wykonane są z wysokiej jakości materiału pluszowego, co sprawia że są delikatne w dotyku niczym jedwab. W wielu z nich znajdziecie kuleczki/groszki, dzięki którym Wasza pociecha rozwinie umiejętności manualne i zmysłowe. Wszystkie części zostały solidnie zszyte szwami, których wytrzymałość została przebadana laboratoryjnie. Daje to pewność bezpieczeństwa Waszym maluszkom przed groźbą połknięcia drobnych elementów. Na ich metkach nie znajdziecie żadnych ostrzeżeń wiekowych, gdyż zabawki spełniają normy bezpieczeństwa dla dzieci poniżej 3 lat, takie jak CE i EN71.

Dodatkowo wybór maskotek jest bardzo duży: klasyczne misie, zajączki, owieczki, pieski, kotki, kocyki, w formie stojącej lub leżącej. Wszystkie uśmiechnięte, milusińskie i tylko proszące aby je przytulić. I Jak tu takiego nie przygarnąć?

2479-teddy-maskotka-pies-maly-sleepies-30cm-1-800x800

2483-teddykompaniet-maskotka-owca-sleepies-1-800x800

14873-teddy-kocyk-przytulanka-lew-4-800x800

2516-jessie-zajac-szary-teddy-maskotka-1-800x800

1553-teddy-cream-nalle-mis-bialy-41-1-800x800

2530-teddy-elliot-mis-braz-27cm-2-800x800

Szeroki asortyment maskotek marki TeddyKompaniet znajdziecie w naszym sklepie: www.kimland.pl Zapraszamy! 😀

Post Author: kimland-wp

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *