Lego Nexo Knights – Nowość 2016

Na początku 2016 roku na rynek wchodzi nowa seria klocków LEGO pod nazwą NEXO KNIGHTS. Cieszy nas to, że będziemy mogli zapoznać się z nową linią produktów jak również to, że jest ona niezwykle innowacyjna i zupełnie „na czasie”. Czemuż to? Bo tutaj mamy nie tylko możliwość budowania nowych modeli ale także wejścia z nimi w ekscytujący wirtualny świat, dzięki czemu zabawa staje się znacznie ciekawsza i wielowymiarowa.

 

LEGO_NEXO_Knights_W_Akcji_03-351x494

 

O co tutaj chodzi?

Kolekcja składa się z trzech elementów:

  1. Klasycznego zestawu klocków Lego.
  2. Futurystycznej, przygodowej historii o rycerzach.
  3. Aplikacji Lego Nexo Knights: Merlok 2.0.

Te trzy filary spajają tarcze Nexo, które po zeskanowaniu aktywują niezwykłe moce. Ponad 170 przeróżnych tarcz będzie można znaleźć w zestawach Lego Nexo Knights, filmikach video umieszczonych na stronie Lego, w 10-odcinkowym serialu telewizyjnym o rycerzach Nexo Knights na Cartoon Network (emitowanym w styczniu 2016r.), a także w social mediach, prasie, telewizji i sklepach z zabawkami.

Aplikacja Lego Nexo Knights: Merlok 2.0 będzie dostępna bezpłatnie.

 

Premiera na rynku

Już od stycznia 2016 roku będzie dostępnych 14 zestawów LEGO® NEXO KNIGHTS™. Czarodziej Merlok 2.0 w świecie rzeczywistym pojawi się tylko w jednym z nich i to jako hologram! Kolejne 14 zestawów z kolekcji zadebiutują w drugiej połowie roku.

 

 

 

lego-nexo-knights-two-machines

70312-lego-nexo--knights-mechaniczny-kon-lance's-4-800x800

 

LEGO-Nexo-Knights

 

Historia Nexo Knights

Najnowsza seria opowiada o przygodach pięciu dzielnych rycerzy przyszłości NEXO KNIGHTS™, którzy właśnie ukończyli Akademię Rycerską. Choć są niedoświadczonym nowicjuszami, mają do spełnienia niezwykle ważną misję. Ich zadaniem jest obronić królestwo Knighton przed złym błaznem królewskim Jestro i watahą jego potworów. Rycerzom przyszłości pomaga Merlok 2.0, wirtualny czarnoksiężnik, który dziwnym trafem zmienił się w program komputerowy. W drodze do zwycięstwa ważną rolę odgrywają tarcze, które po zeskanowaniu w świecie realnym, pozwolą zyskać dzieciom specjalne moce, funkcje i bronie w wirtualnej rzeczywistości.

Całą kolekcję z serii LEGO NEXO KNIGHTS znajdziecie na naszej stronie: www.kimland.pl

Post Author: kimland-wp

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *