KONKURS z RoomMates

Wygraj wybrany przez siebie zestaw naklejek dekoracyjnych firmy RoomMates!

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie organizowanym przez Sklep z Zabawkami – Kimland, w którym do wygrania jest zestaw naklejek dekoracyjnych firmy RoomMates ufundowany przez dystrybutora tej marki. 

Wybierz jeden zestaw naklejek RoomMates ze strony naszego sklepu Kimland, który Ci się najbardziej podoba, umieść jego zdjęcie lub link do zdjęcia na naszym profilu na FB i krótko uzasadnij Swój wybór.

Najciekawsza wypowiedź będzie nagrodzona wybranym zestawem naklejek RoomMates.

Dla Wszystkich biorących udział w konkursie – zniżka 10% na zakupy naklejek RoomMates w naszym sklepie!

Szczegóły konkursu znajdziesz w regulaminie konkursu, zaś ogólne zasady poniżej:

 1. Polub naszego Fanpage’a
 2. Udostępnij informacje o konkursie na swoim profilu na FB
 3. Wybierz ze strony naszego sklepu zestaw naklejek RoomMates
 4. Wklej link do zdjęcia wraz ze swoim krótkim opisem dlaczego wybrałeś właśnie te naklejki w komentarzu pod konkursowym postem na FB <facebook.com/sklepkimland>

Bawimy się do 31 maja do godz. 12:00. Po tym czasie wybierzemy Zwycięzcę.  Nagroda zostanie przyznana najwyżej ocenionej przez nas wypowiedzi. Do wygrania jest wybrany przez Zwycięzcę Konkursu komplet naklejek dekoracyjnych RoomMates.

Zapraszamy! 🙂

UWAGA! Wszystkie zgłoszenia do konkursu prosimy kierować na nasz profil na Facebooku pod postem konkursowym na stronie: <facebook.com/sklepkimland>

Regulamin konkursu:

 1. Organizatorami konkursu są Sklep z Zabawkami – Kimland oraz dystrybutor marki RoomMates.
 2. Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest:
  – polubienie Fanpage’a kimland.pl i udostępnienie postu konkursowego publicznie na swoim FB,
  – umieszczenie na Facebooku, pod postem konkursowym kimland.pl – KONKURS – zdjęcia zestawu naklejek dekoracyjnych RoomMates wraz z krótkim opisem uzasadniającym wybór tego właśnie zestawu.
 3. Tekst załączonego opisu powinien mieć maksymalnie 150 znaków. Praca zostanie wybrana na podstawie subiektywnej oceny jury. Decyzja jury nie podlega zmianie.
 4. Umieszczone zdjęcie zestawu naklejek RoomMates musi być wybrane spośród zestawów umieszczonych na naszej stronie kimland.pl.
 5. Jeden Uczestnik Konkursu może przesłać dowolną ilość zdjęć – do każdego zdjęcia może zamieścić tylko jeden opis.
 6. Osoba biorąca udział w konkursie przesyłając zdjęcie z opisem akceptuje niniejszy regulamin oraz wyraża zgodę na wielokrotne, nieodpłatne, w całości lub w części, i nieograniczone w czasie i co do terytorium wykorzystanie przesłanej pracy w formie elektronicznej do celów promocji kimland.pl
 7. Uczestnik Konkursu poprzez dokonanie zgłoszenia, oświadcza, że jest Autorem Tekstu, przysługują mu wyłączne, nieograniczone i nieobciążone prawa autorskie do zgłoszonej Pracy, a także że nie narusza ona przepisów prawa oraz praw osób trzecich, przejmując na siebie pełną odpowiedzialność za ewentualne roszczenia tych osób lub innych podmiotów, jak również Organizatora.
 8. Decyzję o ewentualnym usunięciu Pracy z Konkursu, w przypadku wyraźnego złamania niniejszego regulaminu podejmuje Organizator. Ponadto Organizator ma prawo wykluczyć Pracę z udziału w Konkursie, jeśli bierze ona udział w tym samym, czasie w innym Konkursie, jest duplikatem innej pracy, zawiera treści obraźliwe lub krzywdzące, jej jakość lub miejsce zamieszczenia jest nieodpowiednie.
 9. Nagrodą w konkursie jest jeden zestaw naklejek dekoracyjnych firmy RoomMates.
 10. W konkursie zostanie wyłoniony jeden zwycięzca, który otrzyma wybrany przez siebie zestaw naklejek (w razie braku konkretnego zestawu naklejek zostanie on wymieniony na inny zaakceptowany przez Zwycięzcę Konkursu).
 11. Nagrody nie podlegają wymianie na ekwiwalent pieniężny lub inny produkt.
 12. Konkurs startuje dnia 17 maja 2016 r., na prace konkursowe czekamy do 31 maja 2016 r. do godziny 12:00.
 13. Nadesłane prace konkursowe będą oceniane przez jury w skład, którego wchodzi zespół sklepu Kimland.
 14. Wyniki konkursu zostaną udostępnione na tej stronie dnia 1 czerwca 2016 Kimland skontaktuje się ze zwycięzcą na profil Facebooka przesłany w zgłoszeniu pracy konkursowej w celu ustalenia adresu wysyłki nagrody.
 15. Nagroda zostanie wysłana kurierem w przeciągu 7 dni roboczych od dnia otrzymania od zwycięzcy danych do przesyłki.
 16. Wszyscy biorący udział w konkursie, poprzez umieszczenie zdjęcia wraz opisem, dostaną 10% zniżki na zakupy w naszym sklepie dowolnej ilości zestawów naklejek marki RoomMates do końca czerwca 2016 r.

Post Author: kimland-wp

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *