Klocki Playmobil – Nowości 2018

Klocki Playmobil już od kilku lat cieszą się rosnącą popularnością. Na polskim rynku dostępnych jest wiele tematycznych serii: City Action, Wróżki, Rycerze, Księżniczki, Dollhouse, Country i inne. Łącznie to setki zestawów – mniejszych i większych, na każdą kieszeń. Klocki Playmobil oferują naprawdę wiele możliwości zabawy dla dzieci w różnym wieku. Większość zabawek posiada oznaczenie, które sugeruje wiek dziecka między czwartym a dziesiątym rokiem życia. Zabawa z Playmobil polega głównie na wymyślaniu i odgrywaniu różnych historii – mniej czy bardziej realnych, prawdziwych lub wymyślonych. Taki sposób zabawy doskonale wpływa na kreatywność i rozwój wyobraźni maluchów. Elementy zestawów Playmobil są bardzo precyzyjnie wykonane, nie stwarzają zagrożenia podczas zabawy i przede wszystkim – sprawiają olbrzymią frajdę. Co producent przygotował dla swoich małych klientów w tym roku? W naszym sklepie internetowym pojawiło się już kilkadziesiąt nowych pozycji, z różnych serii. Zapraszamy do sprawdzenia całej oferty, a poniżej prezentujemy kilka najciekawszych (naszym zdaniem) pozycji.

Rusz się z Playmobil Action

Seria Action pojawiła się już kilka miesięcy temu. Najnowsze zestawy klocków z tej linii dotyczą górskich wycieczek, trekkingu i wspinaczki. Największy zestaw to „skała” do wspinaczki z elementami krajobrazu i ze schroniskiem górskim. Podczas zabawy można wykorzystać aż pięć figurek, które są wyposażone w specjalistyczny sprzęt – uprzęże, liny, czekany, plecaki i stroje sportowe. Obecne są także figurki zwierzęce, reprezentujące górską faunę, między innymi kozice i bobry. Amatorzy górskich wycieczek mogą rozbudować zestaw o dodatkowe komplety:

Helikopter ratownictwa górskiego (z figurkami pilotów i turysty, liną z hakiem i noszami dla rannych)

Pojazd ratownictwa górskiego (terenówka z bagażnikiem na dachu, figurki ratowników, turystka i pies – ratownik)

Turyści w górach (dwóch chłopców, jeden pieszy z plecakiem i mapą, a drugi na górskim rowerze)

Kolejne zestawy Action to zdalnie sterowane wyścigówki: Supersport, Rocket i Rock’n’Roll. Dopracowane w każdym calu pojazdy są przeznaczone do zabawy w pomieszczeniu. Za pomocą dołączonych pilotów uruchomimy samochód, wyregulujemy jego prędkość, włączymy reflektory. Wyścigówki poruszają się w przód i w tył oraz świetnie „wchodzą” w zakręty. Zastosowana technologia: Bluetooth 4.0 wydłuża zasięg nawet do kilkunastu metrów (jeśli pomiędzy pojazdem, a odbiornikiem nie stoi zbyt wiele przeszkód). Pojazdami można także sterować za pomocą smartphonów i tabletów, które posiadają wymagane oprogramowanie – Android 4-3/ iOS8 (iPhone 4s, iPad 3, iPod Touch 5G). Mali fani motoryzacji nie będą mogli się oprzeć!

Świat wróżek Playmobil

Pojawiło się także kilka nowości z bardzo dziewczęcej serii Wróżki. Największy zestaw to Magiczny las wróżek, który zawiera elementy krajobrazu: drzewa, jaskinię jednorożców oraz trawiaste platformy. Pomiędzy konarami rozpinamy bajkowy, różowy baldachim. Na jednej z gałęzi zawiesimy zdobioną huśtawkę, a całości dopełnia rzeźbiona ławeczka. Figurki wróżek różnią się między sobą – jedne mają jasne włosy, a drugie ciemne; każda z wróżek posiada delikatne, kolorowe, błyszczące skrzydełka. Magiczny świat Wróżek zaprasza każdą dziewczynkę do puszczenia wodzy wyobraźni i snucia fantastycznych, czarodziejskich opowieści.

Zestaw można połączyć z innymi klockami z serii, między innymi z :

Magicznym statkiem – gondolą dla wróżek (rzeźbiony stateczek z elementami dekoracyjnymi i żaglem w kształcie motylego skrzydła)

Smoczą mamą ze smoczątkiem (zestaw zawiera uroczą smoczą rodzinkę i figurki wróżek)

Świecącym kwiatem dzieci wróżek (rozkładany, świecący kwiat jest mieszkaniem dla dzieci dorosłych wróżek; w zestawie również magiczny wodospad z dużym drzewem i figurki)

Wycieczka do oceanarium z Playmobil

A dla wielbicieli i wielbicielek zwierząt morskich Playmobil oferuje coś naprawdę niezwykłego – serię Oceanarium (Family Fun). Są to duże, rozbudowane zestawy, którymi można bawić się z użyciem wody – na przykład wypełnić nią baseny dla zwierząt. Dodatkowo, niektóre figurki z serii zmieniają kolor pod wpływem temperatury wody! Podstawowy zestaw klocków Oceanarium można rozbudować o dodatkowe baseny, dokupić figurki fok, ryb czy ptactwa morskiego, a nawet zorganizować sklepik z pamiątkami i przekąskami. Największy zestaw z tej serii – Oceanarium można połączyć z:

Sklepikiem w Oceanarium (lada sklepowa, eksponaty, atrapy pożywienia i figurki)

Basenem dla pingwinów ze zjeżdżalnią (z figurkami pingwinów)

Basenem dla fauny morskiej

Polecamy gorąco sprawdzenie nowości Playmobil. Wszystkie produkty dostępne są na naszej stronie internetowej.

Post Author: admin kimland

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2 × one =