Klocki Magnetyczne Geomag

Ile razy zdarzało się Wam, że Wasze dziecko otrzymawszy jakąś nową zabawkę w krótkim czasie znudziło się nią i rzuciło ją w kąt? Odpowiednie dla takich małych rozrabiaków wydają się zabawki twórcze i kreatywne, które stwarzają wiele możliwości zabawy nią i dają szerokie pole do popisu. Zabawki, którymi można się bawić na wiele różnych sposobów, tworząc z nich za każdym razem coś nowego.

 

shop2275800.images.geomag_voorbeeld

 

Proponujemy klocki magnetyczne Geomag. Jest to oryginalna zabawka edukacyjna, oparta na połączeniu fizycznych właściwości magnesu i szwajcarskiej innowacyjności. Produkt składa się głównie z niklowanych kulek oraz plastikowych pręcików, które po połączeniu tworzą bardzo dużo różnych geometrycznych figur oraz innych struktur 2D i 3D. Dodatkowym elementem zabawki są panele służące do usztywnienia i uatrakcyjnienia budowli. Konstrukcje powstają poprzez przyciąganie kulki przez magnes znajdujący się we wnętrzu pręcika.

Dzięki możliwości łatwego zbudowania i rozebrania budowli klocki Geomag mogą być wykorzystane przez dzieci jako zabawka rozwijająca wyobraźnię jak i przez dorosłych do szybkiego przedstawienia różnych projektów i modeli. Geomag jest wykorzystywany do nauki zagadnień matematycznych, fizycznych, chemicznych, do prezentacji laboratoryjnych. Stanowią też ciekawy element wystroju wnętrza. Dodatkowym atutem jest wytrzymałość klocków, a także szybkość montażu, przebudowy i demontażu.

 

geomag

 

Wybór zestawów jest naprawdę szeroki: zestawy małe, większe i jeszcze większe, zestawy dla dziewczynki i dla chłopczyka, z panelami, świecące w nocy, mieniące się brokatem, dla fanów mechaniki, a także dla małych miłośników Tazoo i wiele więcej.

Klocki Geomag uczą cierpliwości, skupienia, ćwiczą koncentrację, zdolności manualne oraz myślenie twórcze i przestrzenne.

Geomag Klocki Magnetyczne – Pink 66 el.

053-geomag-800x800

Geomag Klocki Magnetyczne – Color 86 el.

254-geomag-1-800x800

Geomag Klocki Magnetyczne – Glow 37 el.

331-geomag-glow-1-800x800

Geomag Klocki Magnetyczne – Panels 22 el.

450-geomag-1-800x800

Geomag Klocki Magnetyczne – Kor Tazoo Beto 68 el.

601-geomag-1-800x800

Geomag Klocki Magnetyczne – Mechanics 86 el.

721-geomag-1-800x800

Klocki magnetyczne Geomag produkowane są przez szwajcarską firmę GEOMAG SA od 1998 roku. W 2005 Geomag został nazwany Zabawką Roku przez Toy Industry Association.

Więcej zestawów Geomag znajdziecie na stronie naszego sklepu: www.kimland.pl

Post Author: kimland-wp

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *