Interaktywny EduGlobus „Poznaj Świat”

Chyba każdy Rodzic w swojej przeszłości posiadał lub korzystał w szkole z globusa politycznego. Ten edukacyjny gadżet stał się wielce pomocny w przyswajaniu wiedzy na temat państw świata. Większość z nas ma lepszą pamięć wzrokową niż słuchową dlatego taka forma nauki, zdaje się być bardziej trwała i łatwiejsza w opanowywaniu.

Clementoni-60903-Interaktywny-EduGlobus-Poznaj-Swiat-6

Nowe Stare

Firma Clementoni wyszła naprzód oczekiwaniom zarówno Dorosłych jak i Dzieci, odświeżając stary pomysł i dodając nowe wartości. Stworzono Interaktywny EduGlobus, który już u najmłodszych wzbudzi ciekawość do świata. Zabawka składa się z dużego, obrotowego globusa z mapą polityczną świata, bezprzewodowego pióra-wskaźnika z głośnikiem oraz podstawy na której znajduje się mapa Polski, regulacja głośności, kategorie wiedzy do wyboru i quizy o 3 poziomach trudności.

„Magiczny” Globus

Ten polityczny globus pomoże dziecku w nauce wszystkich państwa świata ale na tym nie koniec… Po włączeniu pióra zabawka dostarcza mnóstwo informacji i ciekawostek na temat wszystkich krajów świata, w 13 kategoriach:

– kontynenty,

– kraje,

– stolice,

– powierzchnia,

– ludność,

– języki,

– waluty,

– środowisko naturalne,

– wzniesienia,

– strefa czasowa,

– typowe produkty,

– hymny narodowe,

– ciekawostki.

Co więcej mapa Polski znajdująca się na podstawie globusu pozwala poznać wszystkie polskie województwa wraz z ich stolicami.

Nauka poprzez Quizy

Swoją zdobytą wiedzę, jak i wszystkie zasłyszane informacje oraz ciekawostki dziecko może sprawdzić w interaktywnych quizach o 3 poziomach trudności. Po zadaniu pytania przez globus, mały uczeń odpowiada wskazując na dane państwo. Mówiące pióro sygnalizuje odpowiedzi poprawne oraz błędne, dlatego maluch może bawić i uczyć się sam, bez pomocy dorosłego. Globus posiada w pamięci aż 600 pytań, które w zabawny sposób pomogą utrwalić zdobytą wiedzę. Co więcej, quizy te mogą stać się również wspaniałą grą edukacyjną dla dwójki lub więcej dzieci lub dziecka z… rodzicem!

Zalety EduGlobusa

Ta interaktywna zabawka pomoże dziecku podszkolić pamięć i koncentrację, zdolności logicznego myślenia i obserwacji, kreatywność i wyobraźnię oraz samodzielność. Jest to także wspaniały sposób ćwiczenia umiejętności manualnych, jak i umiejętności pisania i czytania, a także zaznajomienia się z narzędziami technologicznymi.

Więcej szczegółów dotyczących Interaktywnego EduGlobusa „Poznaj Świat” firmy Clementoni znajdziesz na: www.kimland.pl

Clementoni-60903-Interaktywny-EduGlobus-Poznaj-Swiat-5

Clementoni-60903-Interaktywny-EduGlobus-Poznaj-Swiat-4

Post Author: kimland-wp

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *