Hity Dumela

Marka Dumel Discovery tworzy linię produktów, które służą edukacji oraz rozwojowi dzieci we wczesnych etapach życia. Ułatwia to obcowanie maluchów z językiem polskim także za pomocą zabawki. Wiele produktów Dumela jest ukierunkowana na zabawę dziecka z rodzicami, którzy także mogą się zaangażować w rozwój swojego dziecka.

Poniżej znajduje się kilka ciekawych propozycji od firmy Dumel:

 

Prawda czy Fałsz

prawda-czy-falsz

Ta rodzinna i zarazem edukacyjna gra przeznaczona jest dla 2-5 graczy. Zawiera ponad 1000 pytań z różnych dziedzin, dlatego zarówno dzieci, nastolatkowie i osoby dorosłe mogą spędzać razem czas bawiąc się i ucząc. Forma pytań nie jest nudna i ma charakter humorystyczny, co zapewnia świetną i wesołą zabawę!

Storidoo

storidoo4

Storidoo to kolorowy i uroczy stworek przypominający jeża. Opowiada on swoje bajki, a dziecko słuchając, może zmieniać bieg ich wydarzeń tworząc nowe przygody bohaterów. Jeżeli dziecko chce stworzyć nową opowieść, Storidoo zaproponuje różne tematy opowiadań. Maluch będzie mógł tworzyć bajki o czarodziejach, księżniczkach, piratach, rycerzach, bądź fantastycznych stworach, które dodatkowo będzie mógł zapisać w pamięci zabawki. Dodatkowo Storidoo zaproponuje wiele możliwości kontynuacji bajki i tylko od dziecka zależeć będzie jak potoczą się losy głównych postaci! Taka zabawa pomaga rozwijać wyobraźnię i fantazję oraz wspiera kreatywność i twórcze myślenie dziecka.

Magic Jinn

jinn-magic-dumel

Ta zabawka święci triumfy już od dłuższego czasu i trudno się temu dziwić, gdyż jest naprawdę fenomenalna! Są trzy opcje Magic Jinna: Zwierzęta, Przedmioty i Państwa. Gdy pomyślisz o którymś z nich, on odgadnie o czym myślisz. W ciągu całej zabawy musisz odpowiadać na zadawane przez niego pytania – zna setki zwierząt, przedmiotów lub państw. Jinn jest naprawdę mądry i może Cię w wielu sytuacjach poważnie zaskoczyć, jednak dzięki swojemu sprytowi i Ty możesz z nim wygrać pojedynek!

Mapa Interaktywna

interaktywna-mapa-swiata

Ta zabawka przeznaczona jest dla nieco większych dzieci, żądnych wiedzy i podróży. Mapa pozwala na odkrycie świata i udostępnia wiedzę na temat 78 interaktywnych państw. Gdy naciśniecie dane państwo to dowiedzie się wiele ciekawostek i szczegółów na jego temat. Mapa dodatkowo zawiera quizy, super quizy i grę „Wyzwanie dla 2 graczy”, które pozwolą sprawdzić zdobytą wiedzę. Ponadto mapa posiada funkcję zamiany polskiego na język angielski. Dzięki zabawce dziecko poprzez zabawę pozna stolice, flagi, języki, którymi posługują się mieszkańcy oraz różne zabawne fakty.

Zaczarowane Lustereczko

lustereczko_1

Lustereczko to wspaniały pomysł na prezent dla każdej małej dziewczynki, która kocha księżniczki. Zabawka posiada klika naprawdę ciekawych funkcji, potrafi odpowiadać na 9 pytań, potrafi zagrać 3 melodie i opowiedzieć 10 bajek. Zaczarowanemu lusterku głosu użyczyła Katarzyna Cichopek.

Po więcej informacji na temat zabawek z serii Dumel Discovery zapraszamy na: www.kimland.pl

Post Author: kimland-wp

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *