Equestria Girls – lalki od Hasbro

Wybierzcie się razem z Twilight do świata po drugiej stronie lustra i poznajcie magiczną moc przyjaźni!

Filmy o Equestria Girls

W 2013 roku do światowych kin trafił amerykańsko-kanadyjski film animowany My Little Pony: Equestria Girls. Wyprodukowany został przez Hasbro Studios i DHX Media/Vancouver. Film ten bazuje na serialu animowanym My Little Pony: Przyjaźń to magia.

Film opowiada o perypetiach Twilight Sparkle i jej przyjaciółkach. Kiedy korona Twilight zostaje skradziona z Kryształowego Królestwa przez Sunset Shimmer, podążając za złodziejką, Twilight trafia do równoległego świata, w którym przemienia się w… dziewczynę! Aby odzyskać koronę i powrócić do Equestrii, musi dopasować się do nowego i nieznanego świata i pokonać Sunset Shimmer w konkursie na Księżniczkę Jesiennego Balu liceum Canterlot. Na szczęście będzie mogła liczyć na pomoc Spike’a i piątki nastoletnich dziewczyn, które do złudzenia przypominają jej przyjaciółki – kucyki czekające na nią w domu, w królestwie Equestrii.

W 2014 roku pojawiła się kolejna ekranizacja My Little Pony: Equestria Girls – Rainbow Rocks, w którym Twilight powraca do Canterlot High, by pomóc koleżankom utrzymać harmonię w szkole.

Premiera trzeciego filmu pod tytułem: My Little Pony: Igrzyska Przyjaźni  zaplanowana jest na 26 września 2015 r.

Wszystkie filmy uczą jak ważne w przyjaźni są szczerość, lojalność, uczciwość, poświęcenie i wzajemna pomoc.

my little-pony

Lalki od Hasbro

Lalki firmy Hasbro wiernie odtwarzają filmowe postacie. Equestria Girls przedstawiają ich kucykowe alter ego. Każda z dziewcząt ma swój indywidualny styl oraz charakterek.

– Rainbow Dash ma rozwichrzone, tęczowe włosy, w kolorach: czerwonym, pomarańczowym, żółtym, zielonym, ciemnoniebieskim i fioletowym. Dashie ma jasnoniebieską skórę i brylantowo-różowe oczy.
Rarity ma na policzku trzy kryształy, białą cerę i fioletowe włosy.
Fluttershy to dziewczyna o lekko żółtawej skórze, jasnoróżowych włosach i brwiach, morskich oczach oraz długich rzęsach.
Pinkie Pie ma znaczek na policzku (trzy balony), różową cerę, włosy i ogon koloru ciemnego różu i niebieskie oczy.
Twilight Sparkle ma jasnofioletową cerę oraz fioletowe włosy.
Applejack ma ona na policzku trzy czerwone jabłka, pomarańczową cerę, blond włosy i ogon oraz zielone oczy.

 

Serie zabawek

– wersje podstawowe

Są to najbardziej podstawowe wersje zabawek. Zawierają zazwyczaj grzebyk, kartę klubową, kartę kolekcjonerską i jedno dodatkowe akcesorium, takie jak małe skrzydełka, kapelusz, okulary albo opaska. Mają też jedną sukienkę, która jest zdejmowana.

equestria1equestria2

– wersje Deluxe

Wersje Deluxe (wersje z akcesoriami) są nieco bogatsze od podstawowych wariantów. Zawierają między innymi sukienki i buty na zmianę, a także doczepiane pasemko do włosów.

deluxe deluxe1

– wersje Rainbow Rocks

W tej serii, lalki posiadają instrumenty muzyczne lub mikrofony. Lalki wzorowane są na postaciach z filmu My Little Pony Equestria Girls: Rainbow Rocks.

rocksrocks2

– wersje Friendship Games

Lalki z tej serii nawiązują do Igrzysk Przyjaźni w filmie My Little Pony Equestria Girls: Friendship Games.

pony-equestria

– wersje kolekcjonerskie

W tej wersji lalki są ubrane w stroje, jakie noszą w filmach na co dzień. Posiadają karty klubowe i jedno akcesorium – skrzydła, kapelusz, okulary, spinkę albo torebkę.

kolekcjonerska

– inne

W tej sekcji znajdują się zabawki, które nie należą do żadnej z powyższych pozycji, ale są interesujące z innych względów.

My little Pony Equestria Girls – Kabriolet z okularami

kabriolet

My Little Pony Equestria – Koncert Rockowy

 scena

Po więcej informacji o Equestria Girls zapraszamy na naszą stronę internetową: www.kimland.pl

Źródło: wikipedia

Post Author: kimland-wp

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *