Edukacja, jakość, bezpieczeństwo – produkty firmy Melissa&Doug

Misja Mellisa&Doug

Klienci naszego sklepu z pewnością poznali już część produktów od Melissa&Doug. To amerykańska firma produkująca zabawki dla dzieci, prowadzona przez parę – Melissę i Douga, którzy sami wychowali aż szóstkę pociech. Główną misją producenta jest „przywrócenie dzieciństwa”, a co za tym idzie podarowanie dzieciom odrobiny wolności podczas zabawy. Produkty M&D, dzięki swej prostocie, stymulują wyobraźnię oraz kreatywność dziecka, które w dobie nowych technologii i internetu odbiera zbyt wiele bodźców oraz wtłacza w siebie gotowe wzorce myślenia i działania.

Jakie produkty oferuje firma?

Zabawki M&D powstają zarówno dla młodszych jak i dla starszych dzieci. Drewniane kolorowe klocki, sortery kształtów, drewniane figurki, duże puzzle, gry magnetyczne będą odpowiednie dla dzieci, które dopiero zaczynają poznawać świat. Dzięki nim dziecko nauczy się rozpoznawać kształty, podstawowe kolory i przedmioty, a także rozwinie swoje umiejętności manualne i koordynację wzrokowo – ruchową.

Dla starszych dzieci Melissa&Doug oferuje szeroki wybór zestawów kreatywnych i plastycznych. W naszym sklepie znajdą Państwo zestawy figurek do ozdabiania, pieczątek, witraży, kolorowanek, naklejek wielokrotnego użytku, koralików do nawlekania itd. Drewniane i metalowe zestawy akcesoriów kuchennych, żywności, a także sprzętu do sprzątania zdecydowanie spodobają się dzieciom, które uwielbiają bawić się „w dom”, a przy tym nauczą je wykonywania czynności dnia codziennego, które przydadzą się w przyszłości.

Czy produkty M&D są bezpieczne dla dziecka?

Produkty M&D w większości wykonane są z wysokiej jakości drewna, pomalowanego nietoksycznymi farbami. To sprawia, że zabawki są trwałe i służą dzieciom przez wiele lat. Firma dba również o bezpieczeństwo swoich produktów, które poddawane są licznym kontrolom oraz testom i spełniają wymogi rynku zarówno amerykańskiego, jak i europejskiego i azjatyckiego. Zabawki są testowane przez wykwalifikowanych pracowników, nie przez maszyny. Wysyłane są także do specjalnych laboratoriów, by upewnić się, że spełniają wszelkie wymogi nie tylko pod kątem bezpieczeństwa, ale także pod kątem ekologicznym. Ponadto, jak sami właściciele przyznają – oni również testują swoje produkty – na własnej skórze, bawiąc się nimi ze swoimi dziećmi. Również dzięki dzieciom czerpią inspirację i tworzą oryginalne zabawki, które angażują umysł dziecka i pozwalają mu prawidłowo się rozwijać.

Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego sklepu stacjonarnego oraz internetowego, w którym znajdą Państwo szeroki wybór produktów firmy Melissa&Doug. 

Post Author: kimland-wp

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *