Doh Vinci – nowa linia produktów z serii Play-Doh

DOH VINCI to ciekawa propozycja dla wszystkich miłośników ciastoliny PLAY-DOH! Jest to linia niezwykłych produktów, które pozwolą odkryć zdolności artystyczne Twojego dziecka.

 

doh-vinci-toaletka-a7197

 

Doh Vinci, to wyjątkowa seria z użyciem specjalnej ciastoliny DECO-POP, dzięki której można tworzyć wspaniałe dekoracje 3D. Masa plastyczna Deco-Pop w specjalnych tubkach jest rzadsza i miększa niż tradycyjna ciastolina Play-Doh, dzięki czemu można tworzyć bardzo precyzyjne i szczegółowe wzory, zdobienia, czy ornamenty. Możliwe jest zdobienie ramek, lusterek, szkatułek, bibelotów, a nawet ścian pokoju – możemy przyozdobić co tylko zechcemy! Zdobienia mają żywe, intensywne barwy, zaś po upływie 24 godzin stają się bardzo mocne i trwałe.

Cała zabawa polega na wyciskaniu ciastoliny specjalnym stylizatorem bezpośrednio na rzeczy, które mają być udekorowane. W każdej chwili można poprawić swoje dzieło, wystarczy ściągnąć palcem masę i włożyć ją z powrotem do tubki. Zabawy nie ma końca! Gdy dzieło jest skończone należy zostawić je na 12 godzin do wyschnięcia.

Seria przeznaczona jest dla dzieci w wieku od 6 lat. Doh Vinci rozwinie wyobraźnię i kreatywność Twojego dziecka oraz udoskonali jego zdolności manualne. Zabawa ciastoliną Doh Vinci zapewni mnóstwo fantastycznej zabawy, a własnoręcznie wykonane, niepowtarzalne dzieła sztuki, dostarczają wiele radości, zarówno małym artystom jak i najbliższym.

Dzieci wspaniale bawią się projektując, modelując i tworząc ciekawe wzory dekoracji przy pomocy narzędzi dostępnych w różnych wymyślnych zestawach:

 

Kreatywna tablica

a7189-hasbro-play-doh-vinci-kreatywna-tablica-a--800x800

Stylizator z 3 tubkami

a7190-hasbro-play-doh-vinci-stylizator-3-tuby-a--800x800

Kwiatowa ramka

a7191-play-doh-ciastolina-doh-vinci-kwiatowa-ramka-800x800

Gwiazda

a7192-play-doh-ciastolina-dohvinci-gwiazda-a--800x800

Toaletka

a7197-hasbro-play-doh-vinci-ciastolina-toaletka-a--800x800

Mikser kolorów

a9212-doh-vinci-playdoh-hasbro-mikser-kolorow-800x800

Trzy tubki ciastoliny i dwa arkusze do dekoracji

a7195-play-doh-ciastolina-dohvinci--mini-zestaw-3-tuby-a--800x800

Cztery tubki uzupełniające

a8328-hasbro-play-doh-vinci-4-kolorowe-tuby--800x800

 

Szczegółowe opisy zestawów znajdziecie na naszej stronie internetowej.

Post Author: kimland-wp

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *