Dobry Dinozaur – zabawki Tomy

27 listopada do polskich kin trafi kolejna animacja wyprodukowana przez studio Pixar – „DOBRY DINOZAUR”.

dobry-dinozaur-2015.27.list

„Dobry dinozaur” opowiada o tym, co by było gdyby dinozaury przeżyły kataklizm sprzed milionów lat. Głównym bohaterem jest Arlo, Apatozaurus który zaprzyjaźnia się z człowiekiem – jaskiniowcem Bąblem. To historia ich wspólnej wędrówki przez niebezpieczne krainy, w czasie której muszą mierzyć się z niebezpieczeństwami , przeciwnościami losu i własnymi słabościami.

Film stał się inspiracją dla firmy TOMY do stworzenia zabawek przedstawiających bohaterów tej historii. Znajdziemy tutaj:

– INTERAKTYWNE PLUSZAKI, wykonane z miękkiego materiału, które po naciśnięciu wydają różne dźwięki. Mamy do wyboru: maskotkę Arla, Buźki i Bąbla.

dobry-dinozaur1

– Realistycznie odwzorowane FIGURKI DINOZAURÓW, które mają ruchome kończyny oraz paszczę. Mamy do wyboru większe i mniejsze figurki wraz z dodatkowym zwierzątkiem do założenia na dinozaura, a także zestaw 25 sztuk małych kolorowych dinozaurów zapakowanych w tubę.

dobry-dinozaur3

dobry-dinozaur4

l62321-dinozaury-ruba-tomy-1

– ZDALNIE STEROWANEGO RC ARLO – to zabawka pozwalająca odtwarzać wędrówkę małego apatozaura w poszukiwaniu swojego domu. Dołączony do zestawu pilot pozwala na sterowanie ruchem dinozaura do przodu i jego skręcaniem.

dobry-dinozaur2

– GALOPUJĄCEGO BUTCH’A , czyli Tyranozaura Rexa w pogoni za jego zdobyczą, który po naciśnięciu łapek rozpoczyna pościg, groźnie rycząc i kłapiąc paszczą.

l62102-tomy-galopujacy-butch-3

Chcecie dowiedzieć się więcej o zabawkach TOMY inspirowanych filmem „Dobry Dinozaur”? Zajrzyjcie na naszą stronę: www.kimland.pl lub odwiedźcie nas w sklepie stacjonarnym. Zapraszamy!

Post Author: kimland-wp

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *