Disney Cars – Samochody zmieniające kolor

Każdy z Rodzic, jak i Dziecko zna losy disneyowskiego wyścigowego auta Zygzaka McQueena i jego czworokołowych przyjaciół. Film AUTA  z 2006 roku cieszył się tak dużą popularnością, że zrealizowano jeszcze jeden jego sequel, a trzeci ma się ukazać już w 2017 roku.

Marka Mattel wzorując się na filmowych bohaterach stworzyła całą serię różnorodnych samochodzików, przedstawiających Zygzaka McQueena, Złomka, Szeryfa, Nancy, Ramone, Sally, Boosta, Wingo, Hudsona i wielu innych.

 

auta

 

Najnowsza seria bohaterów filmu, wykonanych w skali 1:55 to pojazdy gotowe na ekstremalne i superszybkie wyścigi. Każdy chłopiec przecież marzy o przejściu i wygraniu tej najtrudniejszej trasy. Na tym jednak firma Mattel nie poprzestała. Teraz samochody zmieniają także kolory! Wystarczy użyć zimnej lub ciepłej wody. Zimna ciecz zmodyfikuje jego kolor na inny, a ciepła przywróci poprzedni. W tej chwili sam możesz zdecydować, czy chcesz zmienić barwę całego samochodu czy tylko jakiś jego konkretny fragment. Daje to jeszcze więcej możliwości zabawy i radości. Możesz zrobić zawody z kolegą , budując tor w kuchni lub w łazience , który przebiega pod kranem ciepłej lub zimnej wody, a autko podczas wyścigu zmieni swoją barwę. Albo rywalizować, który samochód szybciej zmieni kolor i wróci do poprzedniego… Sam zdecyduj.

CKD16-mcqueen-3-800x800

DHF46-cars-mcqueen-3-800x800

dhf51-cars-zmieniajacy-kolor-wojt-hudson-2-800x800

ckd17-zlomek-cars-zmieniajacy-kolor-3-800x800

 

Więcej modeli pojazdów z filmu CARS Disney’a znajdziesz na: www.kimland.pl

Post Author: kimland-wp

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *