Automagnesiaki

Parę lat temu seria Hot Wheels stała się ulubioną marką chłopców lubiących pojazdy, szybką jazdę i ciekawą zabawę. Prawie każdy młody „rajdowiec” znalazł w niej coś dla siebie, czy to niezwykłe mutanty o osobliwej budowie, albo superszybkie autka BMW, James Bond i motory oraz autka zmieniające kolor lub ostatnio bardzo popularna seria Hot Wheels Star Wars z autkami i statkami kosmicznymi inspirowanymi gwiezdną sagą.

W tym roku na polski rynek weszła nowa seria, równie pomysłowa co poprzednie – AUTOMAGNESIAKI, która od razu stała się hitem.

DJC24-automagnesiak-3-800x800

DJC24-automagnesiak-2-800x800

Automagnesiaki to…

Zupełnie nowe i wyjątkowe samochodziki Hot Wheels, które dzielą się na dwie części. Można łączyć je z innymi autkami z tej serii i stworzyć zupełnie nowe, odlotowe pojazdy. Jest to możliwe dzięki wbudowanym magnesom, które dają im „magiczną moc”. Ich wygląd jest równie szalony co mutanty. Kolorowe, o wystrzałowych barwach i wzorach wywołają uśmiech na twarzy niejednego chłopca, a wyścigi nimi to czysta frajda dla miłośników motoryzacji i zawrotnych prędkości.

 

W serii oprócz…

pojazdów znajdziecie również bogate zestawy o różnorodnych torach, wjazdach, zjazdach, atrakcjach i przeszkodach, takich jak np. tarcze piły przecinające autka na pół, gdzie później się „zrastają” (zestaw DHY27 Wyczynowy Zjazd). Wielbiciele rywalizacji sportowej, motoryzacji i szalonej jazdy nie powinni być zawiedzeni.

 

f2

dhy27-zjazd-wyczynowy-6-800x800

 

Chcecie dowiedzieć się więcej o konkretnych zestawach Automagnesiaków? Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego w Krakowie lub na naszą stronę internetową: www.kimland.pl

 

f5

Post Author: kimland-wp

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *