AquaDoodle – Malowanie wodą

Chcecie rozwijać zdolności manualne swojej pociechy, nie brudząc jednocześnie wszystkiego dookoła? Jest na to prosty sposób! AquaDoodle od Dumel jest matą, która pozwala na tworzenie rysunków za pomocą wody. Zabawa sprawia dzieciakom mnóstwo frajdy, a mamy nie muszą się już martwić o brudne ściany, meble, czy ubrania.

Wasz smyk może tworzyć swoje niepowtarzalne rysunki używając wodnego flamastra lub dołączonych do zestawu stempelków, bądź też odbijając wilgotne dłonie i stópki na macie. Specjalny flamaster należy wypełnić czystą wodą, gdyż tutaj nie potrzeba żadnych tuszów, farb, ani innych barwników. Pisaki są dostosowane do małych rączek dziecka, co ułatwia rysowanie.

Mata wykonana jest z mocnej tkaniny, która jest odporna na zabrudzenia. Jest bardzo lekka i poręczna. Po skończonej zabawie matę można wysuszyć, złożyć i odłożyć w dowolnym miejscu. Można położyć ją na podłodze, stole czy innej płaskiej powierzchni lub powiesić na ścianie.

Wiele zestawów posiada różnorodne atrakcje i gadżety, które pozwolą na dłużej zaciekawić małych artystów. Brzegi maty często dekorowane są różnymi motywami zwierzątek, roślin, czy ludzi co przyciągnie na dłużej uwagę dziecka i ułatwi mu odwzorowywanie sylwetek w swoich pracach. Dodatkowe dźwięki i odgłosy, pozwolą na naukę odgłosów jak i uatrakcyjnią zabawę.

aquadoodle-E715715-mata-wodne-malowanie2-800x800

EDUKACJA
Maty Aqua Doodle wspomagają rozwojowi koncentracji dziecka, jego koordynacji ruchowej, precyzji oraz kreatywności i wyobraźni.

ZABAWA
Maty to nie tylko nauka ale również świetna zabawa! Twój maluszek może tworzyć swoje rysunki za pomocą pisaka, bądź stempelków, jak również odbijając mokre dłonie i stópki, co zapewnia im mnóstwo frajdy!

MAGIA
Dumel wyprodukował pierwsze maty, które pozwalają na tworzenie obrazków za pomocą flamastra z wodą. Rysunki po szybkim wyschnięciu w magiczny sposób znikają, po czym można rozpocząć zabawę od nowa!

EKOLOGIA
Specjalny flamaster należy wypełnić czystą wodą. Tutaj nie potrzebne są żadne farby, tusze, czy barwniki, które są częstą przyczyną alergii. W zależności od zestawu, flamastrem można rysować w wielu wariantach kolorystycznych. Wasz szkrab zapewne będzie się radośnie bawić odbijając na macie różnokolorowe stópki ! Co ważne, mata wykonana jest z tkaniny, która po złożeniu zajmuje niewiele miejsca.

Poniżej przedstawiamy najnowsze zestawy AquaDoodle:

 

Aquadoodle Mata Wodna – Wodne malowanie

aquadoodle-mata

 

Aquadoodle Mata Wodna – Mata Tęczowa

tomy-t72182-mata-tecza-700x700-800x800

Aquadoodle Mata Wodna Classic Różowa

tomy-t72014-rozowa-mata-classic-700x700-800x800

Aquadoodle Mata Wodna – Dźwięki z dżungli

tomy-t72073-mata-dla-maluszka-dzwiekowa-1-700x700-800x800

Aquadoodle Mata Wodna – Mata Podróżna

tomy-t72369-mata-podrozna-700x700-800x800

Aquadoodle Mata Wodna – Mini Maty – Nauka Kolorów

aquadoodle-mata-kolory

Więcej o matach AquaDoodle znajdziecie na stronie: www.kimland.pl

Post Author: kimland-wp

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *