5 razy więcej zabawy, czyli nowy Super Magic Jinn

Marka Dumel Discovery słynie z nieustannego wypuszczania na rynek nowych, innowacyjnych zabawek, które szybko zjednują sobie sympatię dzieci. Produkty łączą w sobie wartości edukacyjne z dużą porcją ciekawej rozrywki. Twórcom zależy na wykorzystywaniu zabawy do stymulowania rozwoju poznawczego, motorycznego i muzycznego maluchów. Istotną cechą produktów tej marki jest fakt iż zawsze są one dostępne w polskiej wersji językowej. Dzieci od pierwszych miesięcy życia mogą słuchać wesołych piosenek, bajek i rymowanek w ojczystym języku, co pozwala im szybciej go przyswajać. A gdy maluch podrośnie, pora na gry i zabawki interaktywne dla starszaków. Dumelowe zabawki pozwalają na rozwijanie wyobraźni, poznawanie nowych słów i fraz, naukę liczenia, mówienia i trening logicznego myślenia, skupienia oraz koncentracji. Marka Dumel Discovery kreowana jest przez ludzi, którzy doskonale wiedzą czego trzeba naszym pociechom. Każda nowa zabawka, która wchodzi na rynek to nie tylko przemyślany i wartościowy produkt, ale także gotowy hit. Dlaczego tak jest? To proste! Firma ciężko pracuje, by ich najbardziej wymagający klienci – dzieci – byli zawsze zadowoleni.

603310-magic-jinn-zwierzeta-dumel-discovery-1

Co to jest Magic Jinn?

Magiczny Jinn – interaktywna zabawka od Dumel Discovery, która odznacza się szczególnym sprytem i rzadką umiejętnością odczytywania dziecięcych myśli – błyskawicznie podbił serca nie tylko dzieci, ale i dorosłych. Sami musimy przyznać, że zdarzało nam się grać z nim w zgadywanki, by sprawdzić, czy nasza Kimlandowa ekipa jest w stanie pokonać tego małego cwaniaczka. Nie jest to łatwe. 😉

Stali bywalcy naszego krakowskiego sklepu stacjonarnego oraz Ci, którzy zaglądają na stronę internetową na pewno kojarzą dotychczasowe wersje zabawki Magic Jinn. Innowacyjny charakter produktu w połączeniu z aspektami rozrywkowymi i edukacyjnymi sprawił, że kolorowe stworzonko stało się ulubieńcem maluchów. Dzięki temu sukcesowi doczekało się wielu odsłon i króluje pośród zabawek już kolejny sezon. Część z Was zapewne ma w domu własny egzemplarz wesołego zwierzątka. Natomiast jeśli go jeszcze nie znacie – najwyższa pora to zmienić. 😉

dumel-magic-jinn-panstwa-1

Kolorowe, Magiczne Jinny dla każdego!

Interaktywny stworek wyglądem przypominający coś pomiędzy lisem, a kotem zaczynał od zgadywania nazw zwierzaków. Pierwsza, pomarańczowa wersja zabawki – Magic Jinn Zwierzęta – posiadała w swej pamięci setki nazw zwierząt – również mitycznych, jak smok, które potrafiła bez pudła rozpoznać zadając dziecku proste pytania. Kolejne edycje obdarzone były nowa bazą haseł w zupełnie innych kategoriach. Zielony – Magic Jinn Państwa znał nazwy i szczegóły dotyczące poszczególnych krajów, pytał o nie i weryfikował odpowiednie detale. Niebieska odsłona – Magic Jinn Przedmioty to natomiast ekspert od przeróżnych obiektów, trzeba było wymyślić naprawdę nietypową rzecz, aby stworzonko nie potrafiło jej odgadnąć.

60808-magic-jinn-przedmioty-dumel-discovery-1

Zupełnie Nowy Super Magic Jinn!

Dotychczasowe edycje zabawki dysponowały zawsze tylko jedną kategorią, w obrębie której mogły odgadywać hasła. W tym roku Dumel uznał, że pora pójść naprzód i zrobił krok… a nawet pięć kroków w tym właśnie kierunku. Nowy Super Magic Jinn, który jest już na naszych półkach sklepowych w Krakowie oraz na stronie internetowej naprawdę nas zaskoczył. Biało-czerwony zwierzak wyposażony został w bazę haseł nie z jednej, nie z dwóch, ani nawet nie z trzech, lecz z PIĘCIU kategorii! Czeka Was zatem 5 razy dłuższa zabawa, 5 razy ciekawsze wyzwania oraz 5 razy więcej frajdy i główkowania! Nowy Jinn zna zatem każdy możliwy element garderoby, owoc  i warzywo, instrument muzyczny, profesję oraz dyscyplinę sportową. Tak przynajmniej twierdzi.  Ale nie martwcie się, nie musicie wierzyć mu na słowo – jego umiejętności możecie przetestować sami. Kto wie? Może uda Wam się wygrać wymyślając hasło, którego Super Magic Jinn nie rozpozna?

61300-super-magic-jinn-dumel-discovery-4-800x800

W czym ta magia, czyli jak działa Magic Jinn?

Zabawka zawsze zadaje pytanie w taki sposób, by maluch mógł na nie odpowiedzieć „TAK”, „NIE”, „NIE WIEM” lub „TO ZALEŻY”. Można też poprosić go o powtórzenie pytania „POWTÓRZ” lub zatwierdzić jakąś komendę mówiąc „OK”. Banalnie proste, prawda? Magic Jinn rejestruje odpowiedzi i wyklucza kolejne hasła, tak by dojść do właściwej odpowiedzi. Sztuczna inteligencja Jinna działa bez zarzutu i jeśli prawidłowo odpowiadamy na pytania, bez trudu odgadnie on nasze myśli. Oczywiście istnieją hasła, których Jinn nie będzie znał, jednak czy potrafisz takie wymyślić? Ot, i mamy wyzwanie które potrafi wciągnąć dzieci na wiele godzin. Jednocześnie zachęca je do wysiłku intelektualnego i uruchomienia wyobraźni – nie jest łatwo od razu wpaść na oryginalne zwierzę, państwo czy owoc którego nasz przeciwnik nie rozpozna.

61300-super-magic-jinn-dumel-discovery-3-800x800

61300-super-magic-jinn-dumel-discovery-1-800x800

Magiczny Jinn pomaga maluchom świetnie się bawić, jednocześnie pozytywnie wpływając na ich pamięć, zdolność koncentracji oraz wyobraźnię. Takie połączenie tworzy zabawkę idealną, której dotychczasowe wersje zachwyciły nie tylko dzieci, ale i wielu dorosłych. Super Magic Jinn i jego bracia stanowią idealny pomysł na prezent, zwłaszcza, że Mikołajki i Boże Narodzenie zbliżają się wielkimi krokami.

Super Magic Jinn dostępny jest na naszej stronie internetowej www.kimland.pl.

Post Author: kimland-wp

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *