Kategorie

BJT020 Kolejka Drewniana na Farmie

BJT020 Kolejka Drewniana na Farmie
Marka: BigJigs Toys
Kod produktu: BJT020
Kod EAN: 691621090206
• Niedostępny
Cena: 219.00 PLN

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ InPost Paczkomaty 24/7 - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost - 13 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost pobraniowa - 17 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Koleja Drewniana na Farmie - BJT020

Zestaw zawiera wystarczającą ilość elementów do stworzenia bardziej skomplikowanych układów torów. Dzieciaki znajdą w nim zarówno liczne tory proste, tory w kształcie łuków, jak i 2 rozjazdy, skrzyżowanie oraz podjazdy/zjazdy wraz z 6 podpórkami pod tory na wyższym poziomie. Zestaw uzupełniają liczne drewniane postacie, zwierzątka, drzewka, budynki, samochodziki oraz oczywiście pociąg z 3 wagonami. Niezliczone możliwości budowy nawet najbardziej skomplikowanych tras sprawią, że dziecko szybko rozwinie swoje zdolności manualne oraz wyobraźnię przestrzenną.

Wszystkie zestawy firmy BigJigs są kompatybilne z systemami kolejek drewnianych większości znanych firm (BRIO, IKEA, MAXIM, Fisher Price, TESCO, Eichhorn, Woodyland, itp.)

  • Producent: BigJigs
  • Numer katalogowy: BJT020
  • Wiek dziecka: 3+
  • Wymiary opakowania: 43 cm x 29 cm x 10 cm

BigJigs to jedna z czołowych firm zajmująca się projektowaniem drewnianych zabawek w Wielkiej Brytanii. W ofercie tego przedsiębiorstwa znajduje się ponad 1500 produktów. Wszystkie zabawki cechują się wysoką jakością oraz drobiazgowością wykonania, a co najważniejsze są bezpieczne w użytkowaniu.  Dział kolejek jest jednym z najbardziej rozbudowanych systemów kolejek drewnianych na rynku i jest wykonywany z wysokiej jakości surowców.  Zawiera tory do kolejek, zestawy pociągów, lokomotywy, wagony oraz masę przeróżnych budynków i dodatków. Kompatybilność torów umożliwia rozbudowywanie kolejki o nowe elementy oraz uzupełnienie jej częściami innych firm. To wszystko sprawia, że produkty BigJigs zainteresują dzieci na tyle, iż zabawa nimi pochłonie każde dziecko na wiele godzin.

Tagi: BigJigs