Kategorie

BJT196 Załadownia Drewna do kolejek drewnianych

BJT196 Załadownia Drewna do kolejek drewnianych
Marka: BigJigs Toys
Kod produktu: BJT196
Kod EAN: 691621091968
• Niedostępny
Cena: 105.00 PLN

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ InPost Paczkomaty 24/7 - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost - 13 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost pobraniowa - 17 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Kolejka drewniana BJT196 Załadownia Drewna z Wagonikiem 

Załadownia drewna to świetny pomysł na  uzupełnienie każdego zestawu kolejki drewnianej. Zabawka posiada wiele ruchomych elementów, którymi dziecko może na różne sposoby manipulować (pokrętło, przełącznik, obrotowy dźwig z magnesem). Drewniane belki można podciągać kołowrotkiem dźwigu nad wrzutnię tak, aby po odczepieniu wpadły wprost do wagonika. Prace mogą jednak twać tylko wtedy, gdy sygnalizacja na to zezwala! Wagonik wywrotka i dwie drewniane belki są dołączone do zestawu. Zestaw ten z pewnością rozwinie wyobraźnię dziecka, podsunie nowe pomysły do zabawy i dostarczy niesamowitych wrażeń. Pakiet wykonano bardzo starannie, z zachowaniem dbałości o najdrobniejsze szczegóły. Dzięki temu produkt ten odznacza się wysoką jakością, co sprawia, że można się cieszyć zabawą przez długie lata.

Wszystkie zestawy firmy BigJigs są kompatybilne z systemami kolejek drewnianych większości znanych firm (BRIO, IKEA, MAXIM, Fisher Price, TESCO, Eichhorn, Woodyland, itp.)

  • Producent: BigJigs
  • Numer katalogowy: BJT196
  • Ilość elementów: 2
  • Wiek dziecka: 3+
  • Wymiary opakowania: 23 cm x 17 cm x 17 cm

BigJigs to jedna z czołowych firm zajmująca się projektowaniem drewnianych zabawek w Wielkiej Brytanii. W ofercie tego przedsiębiorstwa znajduje się ponad 1500 produktów. Wszystkie zabawki cechują się wysoką jakością oraz drobiazgowością wykonania, a co najważniejsze są bezpieczne w użytkowaniu.  Dział kolejek jest jednym z najbardziej rozbudowanych systemów kolejek drewnianych na rynku i jest wykonywany z wysokiej jakości surowców.  Zawiera tory do kolejek, zestawy pociągów, lokomotywy, wagony oraz masę przeróżnych budynków i dodatków. Kompatybilność torów umożliwia rozbudowywanie kolejki o nowe elementy oraz uzupełnienie jej częściami innych firm. To wszystko sprawia, że produkty BigJigs zainteresują dzieci na tyle, iż zabawa nimi pochłonie każde dziecko na wiele godzin.