Kategorie
HASBRO SUPER HERO MASHERS WHIPLASH B0696
55.00 PLN
(44.72 PLN netto)
48.00 PLN
(39.02 PLN netto)
Tomy L62002 Dobry Dinozaur - Mała Figurka Spot i Lizard
29.00 PLN
(23.58 PLN netto)
25.00 PLN
(20.33 PLN netto)
Barbie D.I.Y. Zrób to sama Modne naklejki + lalka blondynka DYN93
79.00 PLN
(64.23 PLN netto)
44.90 PLN
(36.50 PLN netto)
Dołącz do nas! :)

BJT196 Załadownia Drewna do kolejek drewnianych

BJT196 Załadownia Drewna do kolejek drewnianych
Marka: BigJigs Toys
Kod produktu: BJT196
• Niedostępny
Cena: 105.00 PLN (85.37 PLN netto)

Kolejka drewniana BJT196 Załadownia Drewna z Wagonikiem 

Załadownia drewna to świetny pomysł na  uzupełnienie każdego zestawu kolejki drewnianej. Zabawka posiada wiele ruchomych elementów, którymi dziecko może na różne sposoby manipulować (pokrętło, przełącznik, obrotowy dźwig z magnesem). Drewniane belki można podciągać kołowrotkiem dźwigu nad wrzutnię tak, aby po odczepieniu wpadły wprost do wagonika. Prace mogą jednak twać tylko wtedy, gdy sygnalizacja na to zezwala! Wagonik wywrotka i dwie drewniane belki są dołączone do zestawu. Zestaw ten z pewnością rozwinie wyobraźnię dziecka, podsunie nowe pomysły do zabawy i dostarczy niesamowitych wrażeń. Pakiet wykonano bardzo starannie, z zachowaniem dbałości o najdrobniejsze szczegóły. Dzięki temu produkt ten odznacza się wysoką jakością, co sprawia, że można się cieszyć zabawą przez długie lata.

Wszystkie zestawy firmy BigJigs są kompatybilne z systemami kolejek drewnianych większości znanych firm (BRIO, IKEA, MAXIM, Fisher Price, TESCO, Eichhorn, Woodyland, itp.)

  • Producent: BigJigs
  • Numer katalogowy: BJT196
  • Ilość elementów: 2
  • Wiek dziecka: 3+
  • Wymiary opakowania: 23 cm x 17 cm x 17 cm

BigJigs to jedna z czołowych firm zajmująca się projektowaniem drewnianych zabawek w Wielkiej Brytanii. W ofercie tego przedsiębiorstwa znajduje się ponad 1500 produktów. Wszystkie zabawki cechują się wysoką jakością oraz drobiazgowością wykonania, a co najważniejsze są bezpieczne w użytkowaniu.  Dział kolejek jest jednym z najbardziej rozbudowanych systemów kolejek drewnianych na rynku i jest wykonywany z wysokiej jakości surowców.  Zawiera tory do kolejek, zestawy pociągów, lokomotywy, wagony oraz masę przeróżnych budynków i dodatków. Kompatybilność torów umożliwia rozbudowywanie kolejki o nowe elementy oraz uzupełnienie jej częściami innych firm. To wszystko sprawia, że produkty BigJigs zainteresują dzieci na tyle, iż zabawa nimi pochłonie każde dziecko na wiele godzin.