Kategorie
Tomy L62002 Dobry Dinozaur - Mała Figurka Spot i Lizard
29.00 PLN
(23.58 PLN netto)
25.00 PLN
(20.33 PLN netto)
Lalka Barbie w świecie gier DTV96
96.00 PLN
(78.05 PLN netto)
49.90 PLN
(40.57 PLN netto)
Mattel CBN10 Planes 2 Samoloty 2 Disney - LAWINA
40.00 PLN
(32.52 PLN netto)
28.00 PLN
(22.76 PLN netto)
Dołącz do nas! :)

BJT222 Wieża z dzwonkiem do kolejek drewnianych

BJT222 Wieża z dzwonkiem do kolejek drewnianych
Marka: BigJigs Toys
Kod produktu: BJT222
• Dostępny
Cena: 85.00 PLN (69.11 PLN netto)
Ilość:  

Kolejka Drewniana BJT222 Wieża z dzwonkiem 

Zestaw z wieżą z dzwonkiem to wspaniały dodatek do Twojej kolejki drewnianej. Z pewnością przyciągnie on uwagę każdego dziecka. Dzięki specjalnemu systemowi, podczas gdy pociąg przejeżdża koło drzwi budynku, uruchamia się automatyczny dźwięk dzwonu. Niewątpliwie wieża ta znadduje się w niebezpiecznej okolicy, gdzie pociągi przejeżdząją nieustannie i ostrzega ona sąsiedztwo o zbliżającym się pędzącym pociągu. Produkt ten na pewno pobudzi wyobraźnię dziecka i dostraczy nowych pomysłów do zabawy. Pakiet wykonano bardzo starannie, z zachowaniem dbałości o najdrobniejsze szczegóły. Dzięki temu produkt ten odznacza się wysoką jakością, co sprawia, że można się cieszyć zabawą przez długie lata.

Wszystkie zestawy firmy BigJigs są kompatybilne z systemami kolejek drewnianych większości znanych firm (BRIO, IKEA, MAXIM, Fisher Price, TESCO, Eichhorn, Woodyland, itp.)

  • Producent: BigJigs
  • Ilość elementów: 1
  • Wiek dziecka: 3+
  • Nr katalogowy: BJT222
  • Wymiary opakowania: 16 cm x 16 cm x 14 cm

BigJigs to jedna z czołowych firm zajmująca się projektowaniem drewnianych zabawek w Wielkiej Brytanii. W ofercie tego przedsiębiorstwa znajduje się ponad 1500 produktów. Wszystkie zabawki cechują się wysoką jakością oraz drobiazgowością wykonania, a co najważniejsze są bezpieczne w użytkowaniu.  Dział kolejek jest jednym z najbardziej rozbudowanych systemów kolejek drewnianych na rynku i jest wykonywany z wysokiej jakości surowców.  Zawiera tory do kolejek, zestawy pociągów, lokomotywy, wagony oraz masę przeróżnych budynków i dodatków. Kompatybilność torów umożliwia rozbudowywanie kolejki o nowe elementy oraz uzupełnienie jej częściami innych firm. To wszystko sprawia, że produkty BigJigs zainteresują dzieci na tyle, iż zabawa nimi pochłonie każde dziecko na wiele godzin.