Kategorie

BJT222 Wieża z dzwonkiem do kolejek drewnianych

BJT222 Wieża z dzwonkiem do kolejek drewnianych
Marka: BigJigs Toys
Kod produktu: BJT222
Kod EAN: 691621092224
• Dostępny
Cena: 85.00 PLN
Ilość:  

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ Paczkomat Inpost - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DHL - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DHL pobraniowa - 15 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Kolejka Drewniana BJT222 Wieża z dzwonkiem 

Zestaw z wieżą z dzwonkiem to wspaniały dodatek do Twojej kolejki drewnianej. Z pewnością przyciągnie on uwagę każdego dziecka. Dzięki specjalnemu systemowi, podczas gdy pociąg przejeżdża koło drzwi budynku, uruchamia się automatyczny dźwięk dzwonu. Niewątpliwie wieża ta znadduje się w niebezpiecznej okolicy, gdzie pociągi przejeżdząją nieustannie i ostrzega ona sąsiedztwo o zbliżającym się pędzącym pociągu. Produkt ten na pewno pobudzi wyobraźnię dziecka i dostraczy nowych pomysłów do zabawy. Pakiet wykonano bardzo starannie, z zachowaniem dbałości o najdrobniejsze szczegóły. Dzięki temu produkt ten odznacza się wysoką jakością, co sprawia, że można się cieszyć zabawą przez długie lata.

Wszystkie zestawy firmy BigJigs są kompatybilne z systemami kolejek drewnianych większości znanych firm (BRIO, IKEA, MAXIM, Fisher Price, TESCO, Eichhorn, Woodyland, itp.)

  • Producent: BigJigs
  • Ilość elementów: 1
  • Wiek dziecka: 3+
  • Nr katalogowy: BJT222
  • Wymiary opakowania: 16 cm x 16 cm x 14 cm

BigJigs to jedna z czołowych firm zajmująca się projektowaniem drewnianych zabawek w Wielkiej Brytanii. W ofercie tego przedsiębiorstwa znajduje się ponad 1500 produktów. Wszystkie zabawki cechują się wysoką jakością oraz drobiazgowością wykonania, a co najważniejsze są bezpieczne w użytkowaniu.  Dział kolejek jest jednym z najbardziej rozbudowanych systemów kolejek drewnianych na rynku i jest wykonywany z wysokiej jakości surowców.  Zawiera tory do kolejek, zestawy pociągów, lokomotywy, wagony oraz masę przeróżnych budynków i dodatków. Kompatybilność torów umożliwia rozbudowywanie kolejki o nowe elementy oraz uzupełnienie jej częściami innych firm. To wszystko sprawia, że produkty BigJigs zainteresują dzieci na tyle, iż zabawa nimi pochłonie każde dziecko na wiele godzin.