Kategorie
My Little Pony B3594 Cukrowy Kącik - Cukiernia Pinkie Pie
99.00 PLN
(80.49 PLN netto)
82.00 PLN
(66.67 PLN netto)
DC Super Hero Girls Bohaterki Wonder Woman DWH56
55.00 PLN
(44.72 PLN netto)
24.90 PLN
(20.24 PLN netto)
Mattel BDB88 Planes 2 Samoloty Tsubasa
49.00 PLN
(39.84 PLN netto)
39.00 PLN
(31.71 PLN netto)
Dołącz do nas! :)

BJT442 Wagon Laweta z Samochodzikiem do kolejek drewnianych

BJT442 Wagon Laweta z Samochodzikiem do kolejek drewnianych
BJT442 Wagon Laweta z Samochodzikiem do kolejek drewnianych
Marka: BigJigs Toys
Kod produktu: BJT442
• Dostępny
Cena: 32.00 PLN (26.02 PLN netto)
Ilość:  

Kolejka Drewnina BJT442 Wagon Laweta z Samochodzikiem

Wagon - laweta to ważny element każdej kolejki drewnianej. Jest to doskonały pomysł w celu rozszerzenia dotychczasowej kolekcji. Produkt ten dostraczy wiele frajdy oraz nowe pomysły do zabawy kolejką. Wagon lawetę można podpiąć do innych wagonów oraz lokomotywy. Na lawecie znajduje się czerwony samochodzik przyczepiony do niej na magnesie. Samochodzik można ściągnąć z lawety i poruszać się nim osobno. Zestaw wykonano bardzo starannie, z zachowaniem dbałości o najdrobniejsze szczegóły. Dzięki temu produkt ten odznacza się wysoką jakością, co sprawia, że można się cieszyć zabawą przez długie lata.  Długość wagonika - 8,5 cm

Wszystkie zestawy firmy BigJigs są kompatybilne z systemami kolejek drewnianych większości znanych firm (BRIO, IKEA, MAXIM, Fisher Price, TESCO, Eichhorn, Woodyland, itp.)


Iliśc elementów: 2

Producent: BigJigs

Wiek dziecka: 3+

Nr katalogowy: BJT442

Wymiary opakowania: 9 cm x 4 cm x 5 cm


BigJigs to jedna z czołowych firm zajmująca się projektowaniem drewnianych zabawek w Wielkiej Brytanii. W ofercie tego przedsiębiorstwa znajduje się ponad 1500 produktów. Wszystkie zabawki cechują się wysoką jakością oraz drobiazgowością wykonania, a co najważniejsze są bezpieczne w użytkowaniu.  Dział kolejek jest jednym z najbardziej rozbudowanych systemów kolejek drewnianych na rynku i jest wykonywany z wysokiej jakości surowców.  Zawiera tory do kolejek, zestawy pociągów, lokomotywy, wagony oraz masę przeróżnych budynków i dodatków. Kompatybilność torów umożliwia rozbudowywanie kolejki o nowe elementy oraz uzupełnienie jej częściami innych firm. To wszystko sprawia, że produkty BigJigs zainteresują dzieci na tyle, iż zabawa nimi pochłonie każde dziecko na wiele godzin.