Kategorie
Tomy L62026 Dobry Dinozaur - Średnia Figurka Pterodaktyl Thunderclap
48.00 PLN
(39.02 PLN netto)
39.00 PLN
(31.71 PLN netto)
FISHER PRICE CDC13 RUCHOME KLOCKI KOLEJOWE MIASTO
89.00 PLN
(72.36 PLN netto)
65.00 PLN
(52.85 PLN netto)
BOOMCO CJG60 Karabin Spinsanity 3x
104.00 PLN
(84.55 PLN netto)
89.00 PLN
(72.36 PLN netto)
Dołącz do nas! :)

BJT188 Stacja Sygnalizacyjna do kolejek drewnianych

BJT188 Stacja Sygnalizacyjna do kolejek drewnianych
BJT188 Stacja Sygnalizacyjna do kolejek drewnianych
Marka: BigJigs Toys
Kod produktu: BJT188
• Niedostępny
Cena: 81.00 PLN (65.85 PLN netto)

Kolejka Drewniana BJT188 Stacja Sygnalizacyjna

Stacja sygnalizacyjna do doskonały dodatek do kolejek drewnianych. Pomoże on w utrzymaniu porządku w ruchu.  Wyposażony jest w szlabany zarówno dla samochodów, jak i pociągów oraz  światła, które zatrzymują kierowców samochodów przed przejazdem. Te środki zabezpieczające pomagają w zachowaniu bezpieczeństwa, podczas gdy pocią gna swoją trasą. W zestawie znajduje się również rozjazd kolejowy oraz stróżówka. Połączenie komunikacji drogowej i kolejowej pozwoli dziecku na poszerzenie jego wyobraźni oraz dostarczy nowych pomysłów do zabawy kolejką. Ten wspaniały produkt z pewnością dostarczy wiele frajdy podczas zabawy. Zestaw ten pozwoli na rozbudowę dotychczasowej trasy kolejki drewnianej tak, aby stała się ona bardziej ekscytująca. Pakiet wykonano bardzo starannie, z zachowaniem dbałości o najdrobniejsze szczegóły. Dzięki temu produkt ten odznacza się wysoką jakością, co sprawia, że można się cieszyć zabawą przez długie lata.

Wszystkie zestawy firmy BigJigs są kompatybilne z systemami kolejek drewnianych większości znanych firm (BRIO, IKEA, MAXIM, Fisher Price, TESCO, Eichhorn, Woodyland, itp.)

  • Producent: BigJigs
  • Numer katalogowy: BJT188
  • Ilość elementów: 1
  • Wiek dziecka: 3+
  • Wymiary opakowania: 33 cm x 17 cm x 18 cm 

BigJigs to jedna z czołowych firm zajmująca się projektowaniem drewnianych zabawek w Wielkiej Brytanii. W ofercie tego przedsiębiorstwa znajduje się ponad 1500 produktów. Wszystkie zabawki cechują się wysoką jakością oraz drobiazgowością wykonania, a co najważniejsze są bezpieczne w użytkowaniu.  Dział kolejek jest jednym z najbardziej rozbudowanych systemów kolejek drewnianych na rynku i jest wykonywany z wysokiej jakości surowców.  Zawiera tory do kolejek, zestawy pociągów, lokomotywy, wagony oraz masę przeróżnych budynków i dodatków. Kompatybilność torów umożliwia rozbudowywanie kolejki o nowe elementy oraz uzupełnienie jej częściami innych firm. To wszystko sprawia, że produkty BigJigs zainteresują dzieci na tyle, iż zabawa nimi pochłonie każde dziecko na wiele godzin.