Kategorie

BJT188 Stacja Sygnalizacyjna do kolejek drewnianych

BJT188 Stacja Sygnalizacyjna do kolejek drewnianych
BJT188 Stacja Sygnalizacyjna do kolejek drewnianych
Marka: BigJigs Toys
Kod produktu: BJT188
Kod EAN: 691621091883
• Niedostępny
Cena: 81.00 PLN

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ InPost Paczkomaty 24/7 - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost - 13 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost pobraniowa - 17 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Kolejka Drewniana BJT188 Stacja Sygnalizacyjna

Stacja sygnalizacyjna do doskonały dodatek do kolejek drewnianych. Pomoże on w utrzymaniu porządku w ruchu.  Wyposażony jest w szlabany zarówno dla samochodów, jak i pociągów oraz  światła, które zatrzymują kierowców samochodów przed przejazdem. Te środki zabezpieczające pomagają w zachowaniu bezpieczeństwa, podczas gdy pocią gna swoją trasą. W zestawie znajduje się również rozjazd kolejowy oraz stróżówka. Połączenie komunikacji drogowej i kolejowej pozwoli dziecku na poszerzenie jego wyobraźni oraz dostarczy nowych pomysłów do zabawy kolejką. Ten wspaniały produkt z pewnością dostarczy wiele frajdy podczas zabawy. Zestaw ten pozwoli na rozbudowę dotychczasowej trasy kolejki drewnianej tak, aby stała się ona bardziej ekscytująca. Pakiet wykonano bardzo starannie, z zachowaniem dbałości o najdrobniejsze szczegóły. Dzięki temu produkt ten odznacza się wysoką jakością, co sprawia, że można się cieszyć zabawą przez długie lata.

Wszystkie zestawy firmy BigJigs są kompatybilne z systemami kolejek drewnianych większości znanych firm (BRIO, IKEA, MAXIM, Fisher Price, TESCO, Eichhorn, Woodyland, itp.)

  • Producent: BigJigs
  • Numer katalogowy: BJT188
  • Ilość elementów: 1
  • Wiek dziecka: 3+
  • Wymiary opakowania: 33 cm x 17 cm x 18 cm 

BigJigs to jedna z czołowych firm zajmująca się projektowaniem drewnianych zabawek w Wielkiej Brytanii. W ofercie tego przedsiębiorstwa znajduje się ponad 1500 produktów. Wszystkie zabawki cechują się wysoką jakością oraz drobiazgowością wykonania, a co najważniejsze są bezpieczne w użytkowaniu.  Dział kolejek jest jednym z najbardziej rozbudowanych systemów kolejek drewnianych na rynku i jest wykonywany z wysokiej jakości surowców.  Zawiera tory do kolejek, zestawy pociągów, lokomotywy, wagony oraz masę przeróżnych budynków i dodatków. Kompatybilność torów umożliwia rozbudowywanie kolejki o nowe elementy oraz uzupełnienie jej częściami innych firm. To wszystko sprawia, że produkty BigJigs zainteresują dzieci na tyle, iż zabawa nimi pochłonie każde dziecko na wiele godzin.