Kategorie

BJT050 Rollercoaster do kolejek drewnianych

BJT050 Rollercoaster do kolejek drewnianych
Marka: BigJigs Toys
Kod produktu: BJT050
Kod EAN: 691621090503
• Niedostępny
Cena: 119.00 PLN

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ InPost Paczkomaty 24/7 - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost - 13 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost pobraniowa - 17 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Kolejka Drewniana BJT050 Rollercoaster

Zestaw ten jest bardzo przydatny do rozbudowy kolejki drewnianej. Uczyni on dotychczasowy tor bardziej profesjonalnym, urozmaici  każdy zestaw kolejki i dostarczy wielu niesamowitych wrażeń. Umożliwia wybudowanie dużego toru na dwóch poziomach przypominający górską serpentynę. Pociągi na takiej trasie mogą sunąć z niewyobrażalną prędkością. Taki zestaw dostarczy dziecku nowych pomysłów do zabawy oraz rozszerzy jego wyobraźnię.  Produkt wykonany z wysokiej jakości drewna kauczukowego. Wysokość wynosi 21 cm. Pakiet wykonano bardzo starannie, z zachowaniem dbałości o najdrobniejsze szczegóły. Dzięki temu produkt ten odznacza się wysoką jakością, co sprawia, że można się cieszyć zabawą przez długie lata.

Wszystkie zestawy firmy BigJigs są kompatybilne z systemami kolejek drewnianych większości znanych firm (BRIO, IKEA, MAXIM, Fisher Price, TESCO, Eichhorn, Woodyland, itp.)

  • Producent: BigJigs
  • Numer katalogowy: BJT039
  • Wiek dziecka: 3+
  • Wymiary opakowania: 54 cm x 29 cm x 5 cm

 

BigJigs to jedna z czołowych firm zajmująca się projektowaniem drewnianych zabawek w Wielkiej Brytanii. W ofercie tego przedsiębiorstwa znajduje się ponad 1500 produktów. Wszystkie zabawki cechują się wysoką jakością oraz drobiazgowością wykonania, a co najważniejsze są bezpieczne w użytkowaniu.  Dział kolejek jest jednym z najbardziej rozbudowanych systemów kolejek drewnianych na rynku i jest wykonywany z wysokiej jakości surowców.  Zawiera tory do kolejek, zestawy pociągów, lokomotywy, wagony oraz masę przeróżnych budynków i dodatków. Kompatybilność torów umożliwia rozbudowywanie kolejki o nowe elementy oraz uzupełnienie jej częściami innych firm. To wszystko sprawia, że produkty BigJigs zainteresują dzieci na tyle, iż zabawa nimi pochłonie każde dziecko na wiele godzin.