Kategorie
Dumel Digi Birds Śpiewające Ptaszki - Zestaw z drzewkiem seria 3
69.00 PLN
(56.10 PLN netto)
39.00 PLN
(31.71 PLN netto)
MARVEL SUPER HERO MASHERS HOBGOBLIN GOBLIN B0873
49.00 PLN
(39.84 PLN netto)
29.00 PLN
(23.58 PLN netto)
BigJigs BJ674 Drewniane puzzle magnetyczne 3D - Farmer Traktor
49.00 PLN
(39.84 PLN netto)
35.00 PLN
(28.46 PLN netto)
Dołącz do nas! :)

BJT050 Rollercoaster do kolejek drewnianych

BJT050 Rollercoaster do kolejek drewnianych
Marka: BigJigs Toys
Kod produktu: BJT050
• Niedostępny
Cena: 119.00 PLN (96.75 PLN netto)

Kolejka Drewniana BJT050 Rollercoaster

Zestaw ten jest bardzo przydatny do rozbudowy kolejki drewnianej. Uczyni on dotychczasowy tor bardziej profesjonalnym, urozmaici  każdy zestaw kolejki i dostarczy wielu niesamowitych wrażeń. Umożliwia wybudowanie dużego toru na dwóch poziomach przypominający górską serpentynę. Pociągi na takiej trasie mogą sunąć z niewyobrażalną prędkością. Taki zestaw dostarczy dziecku nowych pomysłów do zabawy oraz rozszerzy jego wyobraźnię.  Produkt wykonany z wysokiej jakości drewna kauczukowego. Wysokość wynosi 21 cm. Pakiet wykonano bardzo starannie, z zachowaniem dbałości o najdrobniejsze szczegóły. Dzięki temu produkt ten odznacza się wysoką jakością, co sprawia, że można się cieszyć zabawą przez długie lata.

Wszystkie zestawy firmy BigJigs są kompatybilne z systemami kolejek drewnianych większości znanych firm (BRIO, IKEA, MAXIM, Fisher Price, TESCO, Eichhorn, Woodyland, itp.)

  • Producent: BigJigs
  • Numer katalogowy: BJT039
  • Wiek dziecka: 3+
  • Wymiary opakowania: 54 cm x 29 cm x 5 cm

 

BigJigs to jedna z czołowych firm zajmująca się projektowaniem drewnianych zabawek w Wielkiej Brytanii. W ofercie tego przedsiębiorstwa znajduje się ponad 1500 produktów. Wszystkie zabawki cechują się wysoką jakością oraz drobiazgowością wykonania, a co najważniejsze są bezpieczne w użytkowaniu.  Dział kolejek jest jednym z najbardziej rozbudowanych systemów kolejek drewnianych na rynku i jest wykonywany z wysokiej jakości surowców.  Zawiera tory do kolejek, zestawy pociągów, lokomotywy, wagony oraz masę przeróżnych budynków i dodatków. Kompatybilność torów umożliwia rozbudowywanie kolejki o nowe elementy oraz uzupełnienie jej częściami innych firm. To wszystko sprawia, że produkty BigJigs zainteresują dzieci na tyle, iż zabawa nimi pochłonie każde dziecko na wiele godzin.