Kategorie
BOOMCO CJG60 Karabin Spinsanity 3x
104.00 PLN
(84.55 PLN netto)
89.00 PLN
(72.36 PLN netto)
Barbie D.I.Y. Zrób to sama Modne naklejki + lalka blondynka DYN93
79.00 PLN
(64.23 PLN netto)
44.90 PLN
(36.50 PLN netto)
Tomy L62023 Dobry Dinozaur - Średnia Figurka Bubbha
48.00 PLN
(39.02 PLN netto)
39.00 PLN
(31.71 PLN netto)
Dołącz do nas! :)

Rafineria Ropy Naftowej

Rafineria Ropy Naftowej
Marka: BigJigs Toys
Kod produktu: BigJigs
• Niedostępny
Cena: 179.00 PLN (145.53 PLN netto)

Rafineria Ropy Naftowej

 

Zestaw ten to świetny pomysł na uzupełnienie kolejki drewnianej. Jej zadaniem jest przetwarzanie oleju. Zestaw zawiera masę elementów do zabawy - budynki zakładu, baryłki z olejem, dźwig, ciężarówkę oraz przyczepę. Pakiet ten z pewnością uatrakcyjni dotychczasowy zestaw oraz zapewni wiele niezapomnianych wrażeń. Pomoże on także dziecku w rozwijaniu wyobraźni i zachęci do zabawy w odgrywanie ról.

Wszystkie zestawy firmy BigJigs są kompatybilne z systemami kolejek drewnianych większości znanych firm (BRIO, IKEA, MAXIM, Fisher Price, TESCO, Eichhorn, Woodyland, itp.)

 

Producent: BigJigs

Wiek dziecka: 3+

Wymiary rafinerii: 34 cm x 22 cm

 

 

BigJigs to jedna z czołowych firm zajmująca się projektowaniem drewnianych zabawek w Wielkiej Brytanii. W ofercie tego przedsiębiorstwa znajduje się ponad 1500 produktów. Wszystkie zabawki cechują się wysoką jakością oraz drobiazgowością wykonania, a co najważniejsze są bezpieczne w użytkowaniu.  Dział kolejek jest jednym z najbardziej rozbudowanych systemów kolejek drewnianych na rynku i jest wykonywany z wysokiej jakości surowców.  Zawiera tory do kolejek, zestawy pociągów, lokomotywy, wagony oraz masę przeróżnych budynków i dodatków. Kompatybilność torów umożliwia rozbudowywanie kolejki o nowe elementy oraz uzupełnienie jej częściami innych firm. To wszystko sprawia, że produkty BigJigs zainteresują dzieci na tyle, iż zabawa nimi pochłonie każde dziecko na wiele godzin.