Kategorie

BJT211 Port do Segregacji Odpadów do kolejki drewnianej

BJT211 Port do Segregacji Odpadów do kolejki drewnianej
Marka: BigJigs Toys
Kod produktu: BJT211
Kod EAN: 691621092118
• Niedostępny
Cena: 149.00 PLN

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ InPost Paczkomaty 24/7 - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost - 13 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost pobraniowa - 17 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Kolejka Drewniana BJT211 Port do Załadunku i Segregacji Odpadów

 Do portu zacumowana jest barka, która czeka na załadunek. Umożliwią to dwa duże dźwigi na magnesach, które przeniosą ładunki zarówno z pociągu jak i ciężarówki. Zestaw z łatwością można połączyć z już istniejącą linią kolejową. Całość wykonana z niezwykłą starannością z wysokiej jakości drewna.

Wszystkie zestawy firmy BigJigs są kompatybilne z systemami kolejek drewnianych większości znanych firm (BRIO, IKEA, MAXIM, Fisher Price, TESCO, Eichhorn, Woodyland, itp.)

  •  Producent: BigJigs
  • Wiek dziecka: 3+
  • Nr katalogowy: BJT211
  • Wymiary opakowania: 33 cm x 17 cm x 17 cm

 BigJigs to jedna z czołowych firm zajmująca się projektowaniem drewnianych zabawek w Wielkiej Brytanii. W ofercie tego przedsiębiorstwa znajduje się ponad 1500 produktów. Wszystkie zabawki cechują się wysoką jakością oraz drobiazgowością wykonania, a co najważniejsze są bezpieczne w użytkowaniu.  Dział kolejek jest jednym z najbardziej rozbudowanych systemów kolejek drewnianych na rynku i jest wykonywany z wysokiej jakości surowców.  Zawiera tory do kolejek, zestawy pociągów, lokomotywy, wagony oraz masę przeróżnych budynków i dodatków. Kompatybilność torów umożliwia rozbudowywanie kolejki o nowe elementy oraz uzupełnienie jej częściami innych firm. To wszystko sprawia, że produkty BigJigs zainteresują dzieci na tyle, iż zabawa nimi pochłonie każde dziecko na wiele godzin.