Kategorie
Mattel CBN11 Planes 2 Samoloty PULASKI
69.00 PLN
(56.10 PLN netto)
39.00 PLN
(31.71 PLN netto)
HASBRO SUPER HERO MASHERS WHIPLASH B0696
55.00 PLN
(44.72 PLN netto)
48.00 PLN
(39.02 PLN netto)
FISHER PRICE CDC13 RUCHOME KLOCKI KOLEJOWE MIASTO
89.00 PLN
(72.36 PLN netto)
65.00 PLN
(52.85 PLN netto)
Dołącz do nas! :)

BJT182 Pociąg Towarowy do kolejek drewnianych

BJT182 Pociąg Towarowy do kolejek drewnianych
Marka: BigJigs Toys
Kod produktu: BJT182
• Dostępny
Cena: 49.00 PLN (39.84 PLN netto)
Ilość:  

Kolejka Drewniana BJT182 Pociąg Towarowy

Każdy pasjonat kolejek drewnianych pokocha ten pociąg towarowy. Jest to obowiązkowy element każdej kolejki drewnianej. W zestawie znajduje się lokomotywa wraz z dwoma wagonikami, które przewożą różne towary. Dodatkowo zestaw posiada dwa tory proste wykonane z wysokiej jakości drewna kauczugowego. Jest to wspaniały wybór w celu rozszerzenia dotychczasowej kolekcji. Zestaw ten dostarczy  ogromną frajdę oraz nowe  pomysły do zabawy kolejką. Pakiet wykonano bardzo starannie, z zachowaniem dbałości o najdrobniejsze szczegóły. Dzięki temu produkt ten odznacza się wysoką jakością, co sprawia, że można się cieszyć zabawą przez długie lata.

Wszystkie zestawy firmy BigJigs są kompatybilne z systemami kolejek drewnianych większości znanych firm (BRIO, IKEA, MAXIM, Fisher Price, TESCO, Eichhorn, Woodyland, itp.)

  • Producent: BigJigs
  • Numer katalogowy: BJT182
  • Ilość elementów: 6
  • Wiek dziecka: 3+
  • Wymiary opakowania:38 cm x 7 cm x 5 cm

BigJigs to jedna z czołowych firm zajmująca się projektowaniem drewnianych zabawek w Wielkiej Brytanii. W ofercie tego przedsiębiorstwa znajduje się ponad 1500 produktów. Wszystkie zabawki cechują się wysoką jakością oraz drobiazgowością wykonania, a co najważniejsze są bezpieczne w użytkowaniu.  Dział kolejek jest jednym z najbardziej rozbudowanych systemów kolejek drewnianych na rynku i jest wykonywany z wysokiej jakości surowców.  Zawiera tory do kolejek, zestawy pociągów, lokomotywy, wagony oraz masę przeróżnych budynków i dodatków. Kompatybilność torów umożliwia rozbudowywanie kolejki o nowe elementy oraz uzupełnienie jej częściami innych firm. To wszystko sprawia, że produkty BigJigs zainteresują dzieci na tyle, iż zabawa nimi pochłonie każde dziecko na wiele godzin.