Kategorie

BigJigs - Pociąg św. Mikołaja - Lokomotywa z wagonami BJT467

BigJigs - Pociąg św. Mikołaja - Lokomotywa z wagonami BJT467
BigJigs - Pociąg św. Mikołaja - Lokomotywa z wagonami BJT467 BigJigs - Pociąg św. Mikołaja - Lokomotywa z wagonami BJT467
Marka: BigJigs Toys
Kod produktu: BJT467
Kod EAN: 691621544679
• Dostępny
Cena: 49.00 PLN
Ilość:  

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ Paczkomat Inpost - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DHL - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DHL pobraniowa - 15 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

BigJigs - Pociąg św. Mikołaja - Lokomotywa z wagonami BJT467

Pewnie nie raz zastanawiałeś się w jaki sposób św. Mikołaj rozwozi grzecznym dzieciom prezenty! Mówi się, że mknie po niebie w swoich saniach, do których zaprzęga renifery. Tylko jakim cudem prezenty dla wszystkich dzieci na świecie mieszczą się w saniach? A może Mikołaj korzysta jednak z innego środka transportu, np. z kolejki? Wyobraź sobie pociąg św. Mikołaja z lokomotywą, elfami i wagonikami, wypełnionymi po brzegi kolorowymi paczkami. Tak właśnie pracuje św. Mikołaj w świecie kolejki drewnianej BigJigs!

Pociąg św. Mikołaja składa się z czterech elementów: klasycznej, starodawnej lokomotywy parowej, którą kieruje św. Mikołaj we własnej osobie, z dwóch wagoników prezentowych, ozdobionych kolorową farbą i kokardami oraz z wagonika, w którym podróżują pomocnicy Mikołaja – małe elfy w zielonych czapeczkach. Podwozia wszystkich elementów kolejki mają zielony kolor oraz motyw graficzny ze śnieżynkami. Na drewnianej lokomotywie i na wagoniku elfów namalowano okna, w których widzimy podróżujących – św. Mikołaja i elfa. Wszystkie elementy kolejki są wyposażone w magnesy, za pomocą których połączymy je z innymi pojazdami czy elementami kolejki. Magnesy zamontowano również na dachu wagonów z prezentami, dzięki czemu w prosty sposób rozładujemy je korzystając z dźwigu (sprzedawany oddzielnie).

Do zestawu dołączono dwa długie tory proste, jeden tor krótki prosty i blok oporowy. Wszystkie elementy kolejki są drewniane, pomalowane wyłącznie bezpiecznymi farbami i lakierami na bazie wody.

  • Producent: BigJigs Toys
  • Seria: Kolejka 
  • Numer katalogowy: BJT467
  • Wiek dziecka: 3+
  • Wymiary opakowania: ok. 37cm x 11cm x 4cm

BigJigs to jedna z czołowych firm w Wielkiej Brytanii zajmująca się projektowaniem przede wszystkim drewnianych zabawek. W ofercie tego przedsiębiorstwa znajduje się ponad 1500 produktów. Wszystkie zabawki cechują się wysoką jakością oraz drobiazgowością wykonania, a co najważniejsze - są bezpieczne w użytkowaniu. Zabawki ponadto wykonywane są z ogromną precyzją i starannością, dzięki czemu spełniają nawet najostrzejsze normy zagranicznych rynków. W trosce o środowisko opakowania pochodzą w 100% z recyklingu, a w procesie produkcji  wykorzystuje się głównie drewno kauczukowe i lipowe, pokrywane wyłącznie nietoksycznymi farbami i lakierami. W ofercie firmy BigJigs znajdziemy zarówno zabawki edukacyjne, jak i lalki z akcesoriami oraz różnego rodzaju gry. Przedsiębiorstwo to proponuje również swoim klientom plastikowe zabawki dla niemowląt. Zabawki firmy BigJigs produkowane są z myślą o dzieciach: rozwijaniu ich logicznego myślenia, pobudzania wyobraźni oraz ćwiczeniu koordynacji  wzrokowo-ruchowej.