Kategorie

BJT185 Myjnia dla Pociągów do kolejek drewnianych

BJT185 Myjnia dla Pociągów do kolejek drewnianych
Marka: BigJigs Toys
Kod produktu: BJT185
Kod EAN: 691621091852
• Niedostępny
Cena: 59.00 PLN

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ InPost Paczkomaty 24/7 - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost - 13 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost pobraniowa - 17 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Kolejka Drewniana BJT185 Myjnia dla Pociągów

Dziecko pokocha ten dodatek do kolejki drewnianej.  Z radością poprowadzić pociągi do myjni, aby stały się czyste i lśniące. Trzeba jednak pamietać, że pociąg może wjechać do myjni, po zapaleniu się odpowiedniego światła (dziecko musi ustawić je na odpowiedniej pozycji). Zestaw ten dostarczy  ogromną frajdę oraz nowe  pomysły do zabawy kolejką. Myjnię wykonano bardzo starannie, z zachowaniem dbałości o najdrobniejsze szczegóły. Dzięki temu produkt ten odznacza się wysoką jakością, co sprawia, że można się cieszyć zabawą przez długie lata.

Wszystkie zestawy firmy BigJigs są kompatybilne z systemami kolejek drewnianych większości znanych firm (BRIO, IKEA, MAXIM, Fisher Price, TESCO, Eichhorn, Woodyland, itp.)

  • Producent: BigJigs
  • Numer katalogowy: BJT185
  • Ilość elementów: 1
  • Wiek dziecka: 3+
  • Wymiary opakowania: 17 cm x 13 cm x 15 cm

BigJigs to jedna z czołowych firm zajmująca się projektowaniem drewnianych zabawek w Wielkiej Brytanii. W ofercie tego przedsiębiorstwa znajduje się ponad 1500 produktów. Wszystkie zabawki cechują się wysoką jakością oraz drobiazgowością wykonania, a co najważniejsze są bezpieczne w użytkowaniu.  Dział kolejek jest jednym z najbardziej rozbudowanych systemów kolejek drewnianych na rynku i jest wykonywany z wysokiej jakości surowców.  Zawiera tory do kolejek, zestawy pociągów, lokomotywy, wagony oraz masę przeróżnych budynków i dodatków. Kompatybilność torów umożliwia rozbudowywanie kolejki o nowe elementy oraz uzupełnienie jej częściami innych firm. To wszystko sprawia, że produkty BigJigs zainteresują dzieci na tyle, iż zabawa nimi pochłonie każde dziecko na wiele godzin.