Kategorie

BJR015 Kolejka Drewniana z Drogą 108 elementów

BJR015 Kolejka Drewniana z Drogą 108 elementów
Marka: BigJigs Toys
Kod produktu: BJR015
Kod EAN: 691621330159
• Niedostępny
Cena: 417.00 PLN

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ InPost Paczkomaty 24/7 - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost - 13 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost pobraniowa - 17 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Kolejka Drewniana z ukladem drogowym BJR015

Zestaw ten z pewnoscią zapewni wiele godzin pomysłowej zabawy, pobudzającej wyobraźnię każdego dziecka. Zawiera on wiele elementów wyposażenia, które utrzymają uwagę dziecka przez dłuższy czas.Ten zestaw kolejki drewnianej łączy w sobie elementy transportu wodnego, drogowego oraz  kolejowego. Pasażer ma do wyboru pociąg, statek, autobus lub samochód. W skład tego pakietu wchodzi zarówno system torów, jak i dróg przeznaczony dla pojazdów osobowych. Pasażer, który wybierze autobus jako środek transporu powinien udać się na przystanek autobusowy. Kierowcy samochodów i autobusów muszą wykazać się cierpliwością na przejeździe kolejowym, poczekać chwile aż podniesie się szlaban. Kierowcy mają jeszcze jedno utrudnienie- zamknięty odcinek drogi z powodu remontu. Zestaw zawiera ponadto most, dworzec kolejowy, figurki ludzi, pojazdy, budynki oraz inne liczne elementy scenerii, które urozmaicaja trasę. Pakiet wykonano bardzo starannie, z zachowaniem dbałości o najdrobniejsze szczegóły. Dzięki temu produkt ten odznacza się wysoką jakością, co sprawia, że można się cieszyć zabawą przez długie lata.

Wszystkie zestawy firmy BigJigs są kompatybilne z systemami kolejek drewnianych większości znanych firm (BRIO, IKEA, MAXIM, Fisher Price, TESCO, Eichhorn, Woodyland, itp.)

 

Ilość elementów: 108

Producent: BigJigs

Wiek dziecka: 3+

Nr katalogowy: BJR015

Wymiary opakowania: 53 cm x 39 cm x 11 cm

Wymiary po ułożeniu: 210 cm x 85 cm

 

BigJigs to jedna z czołowych firm zajmująca się projektowaniem drewnianych zabawek w Wielkiej Brytanii. W ofercie tego przedsiębiorstwa znajduje się ponad 1500 produktów. Wszystkie zabawki cechują się wysoką jakością oraz drobiazgowością wykonania, a co najważniejsze są bezpieczne w użytkowaniu.  Dział kolejek jest jednym z najbardziej rozbudowanych systemów kolejek drewnianych na rynku i jest wykonywany z wysokiej jakości surowców.  Zawiera tory do kolejek, zestawy pociągów, lokomotywy, wagony oraz masę przeróżnych budynków i dodatków. Kompatybilność torów umożliwia rozbudowywanie kolejki o nowe elementy oraz uzupełnienie jej częściami innych firm. To wszystko sprawia, że produkty BigJigs zainteresują dzieci na tyle, iż zabawa nimi pochłonie każde dziecko na wiele godzin.