Kategorie
Mattel AmiGami CJV27 figurka Lew flamastry
79.00 PLN
(64.23 PLN netto)
29.00 PLN
(23.58 PLN netto)
Dumel Digi Birds Śpiewające Ptaszki - Zestaw z drzewkiem seria 3
69.00 PLN
(56.10 PLN netto)
39.00 PLN
(31.71 PLN netto)
DJECO Zestaw artystyczny Kolorowanka z flamastrami - Zwierzęta 08990
66.00 PLN
(53.66 PLN netto)
54.00 PLN
(43.90 PLN netto)
Dołącz do nas! :)

BJT194 Huta Stali do kolejkek drewnianych

BJT194 Huta Stali do kolejkek drewnianych
Marka: BigJigs Toys
Kod produktu: BJT194
• Niedostępny
Cena: 99.00 PLN (80.49 PLN netto)

Kolejka Drewniana BJT135 Huta Stali z wagonikiem

Węgiel potrzebny jest do produkcji stali. Linia kolejowa przy takiej hucie jest niezbędna do wyładowywania tego rodzaju materiałów. Zabawka posiada nowatorski moduł, który umożliwia bezpieczne wyładowywanie węgla. Wystarczy włączyć specjalny przełącznik, by przejeżdżający wagonik automatycznie przechylił się, dzięki czemu węgiel trafia bezpośrednio do ładowni. W zestawie znajduje się wagon z węglem. Hutę wykonano bardzo starannie, z zachowaniem dbałości o najdrobniejsze szczegóły. Dzięki temu produkt ten odznacza się wysoką jakością, co sprawia, że można się cieszyć zabawą przez długie lata.

Wszystkie zestawy firmy BigJigs są kompatybilne z systemami kolejek drewnianych większości znanych firm (BRIO, IKEA, MAXIM, Fisher Price, TESCO, Eichhorn, Woodyland, itp.)

·         Ilość elementów: 2

·         Producent: BigJigs

·         Wiek dziecka: 3+

·         Nr katalogowy: BJT194

·         Wymiary opakowania: 24 cm x 19 cm x 18 cm

 BigJigs to jedna z czołowych firm zajmująca się projektowaniem drewnianych zabawek w Wielkiej Brytanii. W ofercie tego przedsiębiorstwa znajduje się ponad 1500 produktów. Wszystkie zabawki cechują się wysoką jakością oraz drobiazgowością wykonania, a co najważniejsze są bezpieczne w użytkowaniu.  Dział kolejek jest jednym z najbardziej rozbudowanych systemów kolejek drewnianych na rynku i jest wykonywany z wysokiej jakości surowców.  Zawiera tory do kolejek, zestawy pociągów, lokomotywy, wagony oraz masę przeróżnych budynków i dodatków. Kompatybilność torów umożliwia rozbudowywanie kolejki o nowe elementy oraz uzupełnienie jej częściami innych firm. To wszystko sprawia, że produkty BigJigs zainteresują dzieci na tyle, iż zabawa nimi pochłonie każde dziecko na wiele godzin.