Kategorie
Monster High DVH72 Lalka Zelektryzowana Frankie Stein
98.00 PLN
(79.67 PLN netto)
49.90 PLN
(40.57 PLN netto)
Tomy L62026 Dobry Dinozaur - Średnia Figurka Pterodaktyl Thunderclap
48.00 PLN
(39.02 PLN netto)
39.00 PLN
(31.71 PLN netto)
Lalka Barbie DTW09 Ken w świecie gier
64.00 PLN
(52.03 PLN netto)
24.90 PLN
(20.24 PLN netto)
Dołącz do nas! :)

BJT139 Górska Przeprawa do kolejek drewnianych

BJT139 Górska Przeprawa do kolejek drewnianych
Marka: BigJigs Toys
Kod produktu: BJT139
• Niedostępny
Cena: 119.00 PLN (96.75 PLN netto)

Kolejka Drewniana BJT139 Górska Przeprawa

 Zestaw ten będzie odpowiedni dla każdego poszukiwacza przygód. Pozwoli on dziecku na uatrakcyjnienie trasy. Budowa szlaku wiodącego przez wysokie szczyty urozmaici zabawę i uczyni trasę bardziej niebezpieczną, ponieważ pociąg może przejeżdżać po moście nad ogromna przepaścią. Zestaw zawiera tory zjazdowe i podjazdowe, podpórki pod tory oraz dwa wzgórza. Komplet ten dostarczy  ogromną frajdę oraz nowe  pomysły do zabawy kolejką drewnianą. Pakiet wykonano bardzo starannie, z zachowaniem dbałości o najdrobniejsze szczegóły. Dzięki temu produkt ten odznacza się wysoką jakością, co sprawia, że można się cieszyć zabawą przez długie lata. Jest to wspaniały prezent dla każdego amatora kolejek drewnianych.

Wszystkie zestawy firmy BigJigs są kompatybilne z systemami kolejek drewnianych większości znanych firm (BRIO, IKEA, MAXIM, Fisher Price, TESCO, Eichhorn, Woodyland, itp.)

 

Producent: BigJigs

Wiek dziecka: 3+

Nr katalogowy: BJT139

Wymiary opakowania: 36 cm x 35 cm x 12 cm

 

 

BigJigs to jedna z czołowych firm zajmująca się projektowaniem drewnianych zabawek w Wielkiej Brytanii. W ofercie tego przedsiębiorstwa znajduje się ponad 1500 produktów. Wszystkie zabawki cechują się wysoką jakością oraz drobiazgowością wykonania, a co najważniejsze są bezpieczne w użytkowaniu.  Dział kolejek jest jednym z najbardziej rozbudowanych systemów kolejek drewnianych na rynku i jest wykonywany z wysokiej jakości surowców.  Zawiera tory do kolejek, zestawy pociągów, lokomotywy, wagony oraz masę przeróżnych budynków i dodatków. Kompatybilność torów umożliwia rozbudowywanie kolejki o nowe elementy oraz uzupełnienie jej częściami innych firm. To wszystko sprawia, że produkty BigJigs zainteresują dzieci na tyle, iż zabawa nimi pochłonie każde dziecko na wiele godzin.

Tagi: bigjigs, g